wróć do tematów forum

Okropne grzanie!

Komentarz

korakora 15-02-2010 godz 22:56

Czy podoba się wszystkim w Reszlu nowy dostawca ciepła?Wiecznie awarie,letnie kaloryfery,ziąb w domach.Czy nie ma na nich sposobu???Przecież człowieka szlag trafia,że ktoś bierze grube pieniądze i nie wywiązuje się z obowiązków!Koszmar!!!A co na to ADM????

1.

podoba czy nie a poczekajcie jak przyjdzie wyrównanie to dopiero go pokochacie bo ktoś musi za te piece które zakupił a nie umiał użytkować i z tond te awarie zapłaci

sylwia4228 2010-02-16 07:41:11


2.

podoba czy nie a poczekajcie jak przyjdzie wyrównanie to dopiero go pokochacie bo ktoś musi za te piece które zakupił zapłacić a nie umiał użytkować i z tond te awarie , a ADM oni pensje dostają a co ich reszta interesuje.

sylwia4228 2010-02-16 08:05:42


3.

sylwia - a czy wiesz jak funkcjonuje jednostka taka jak ADM? Takie utyskiwanie i ciskanie tekstami w stylu "oni pensję dostają, co ich reszta obchodzi" są nie na miejscu. Wszyscy jadą jak po łysej kobyle po tej jednostce nie wiedząc jak ona funkcjonuje wg przepisó prawa. Dodam tylko, ze nie jestem pracownikiem , zeby nie było, ale pofatygowałam się , zeby zapoznać się z pewnymi przepisami. Polecam to również Tobie. Ty za swoją pracę także dostajesz pieniążki (o ile nie jesteś uczennicą, która na forum przeklepuje to co w domu mamusia i tatuś gadają). ADM nie jest dostawcą ciepła, to należy zaznaczyć od razu. I dodatkowo - ludzie nie płacą czynszów, a to nie jest instytucja harytatywna! ani taka, która może się zapożyczyć na to, by oddać długi bo MIESZKAŃCY szanowni olewają płatności. A potem reszta ciska na kierownika i resztę, mają z prywatnej kieszeni dokładać, zeby Kowalski i Iksiński byli zadowoleni??? Jeszcze się taki ne urodził, co by każdemu dogodził. W Reszlu jest metlanosci i postawa roszczeniowa większości ludzi, którzy czekają na mannę z nieba, zamiast ruszyć głową i tyłkiem, zeby polepszyć swój byt. Pozdrawiam.

gagarinka 2010-02-23 09:09:26


4.

Gagarinka, to jest wołanie na puszczy ;). Sylwia, wynajmij zduna i postaw sobie piec kaflowy - będziesz miała ciepło kiedy tylko chcesz ;].

no-one 2010-02-23 17:48:04


Komentarz

wróć do tematów forum

O dwóch takich, co ukradli Księżyc

6 czerwca 2024r. trzykrotnie został zagrany spektakl „O dwóch takich, co ukradli Księżyc”, zrealizowany na podstawie powieści Kornela Makuszyńskiego.Z młodzieżą pracowali p. Anna Szewczyk, p. Wiktor Korzeniewski, p. Wojciech Petzoraz p. Marta Lewczuk – Daliga.

28 uczniów- z klas VI-VIII oraz czworo absolwentów przygotowywało się do ukazania historii Jacka i Placka od ferii zimowych, uczestnicząc w obozie teatralnym.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble