dnia: 15-02-2010 godz 22:56 korakora napisał(a):

Temat: Okropne grzanie!

Czy podoba się wszystkim w Reszlu nowy dostawca ciepła?Wiecznie awarie,letnie kaloryfery,ziąb w domach.Czy nie ma na nich sposobu???Przecież człowieka szlag trafia,że ktoś bierze grube pieniądze i nie wywiązuje się z obowiązków!Koszmar!!!A co na to ADM????

dnia: 2010-02-16 07:41:11 sylwia4228 skomentował(a):

1. podoba czy nie a poczekajcie jak przyjdzie wyrównanie to dopiero go pokochacie bo ktoś musi za te piece które zakupił a nie umiał użytkować i z tond te awarie zapłaci

dnia: 2010-02-16 08:05:42 sylwia4228 skomentował(a):

2. podoba czy nie a poczekajcie jak przyjdzie wyrównanie to dopiero go pokochacie bo ktoś musi za te piece które zakupił zapłacić a nie umiał użytkować i z tond te awarie , a ADM oni pensje dostają a co ich reszta interesuje.

dnia: 2010-02-23 09:09:26 gagarinka skomentował(a):

3. sylwia - a czy wiesz jak funkcjonuje jednostka taka jak ADM? Takie utyskiwanie i ciskanie tekstami w stylu "oni pensję dostają, co ich reszta obchodzi" są nie na miejscu. Wszyscy jadą jak po łysej kobyle po tej jednostce nie wiedząc jak ona funkcjonuje wg przepisó prawa. Dodam tylko, ze nie jestem pracownikiem , zeby nie było, ale pofatygowałam się , zeby zapoznać się z pewnymi przepisami. Polecam to również Tobie. Ty za swoją pracę także dostajesz pieniążki (o ile nie jesteś uczennicą, która na forum przeklepuje to co w domu mamusia i tatuś gadają). ADM nie jest dostawcą ciepła, to należy zaznaczyć od razu. I dodatkowo - ludzie nie płacą czynszów, a to nie jest instytucja harytatywna! ani taka, która może się zapożyczyć na to, by oddać długi bo MIESZKAŃCY szanowni olewają płatności. A potem reszta ciska na kierownika i resztę, mają z prywatnej kieszeni dokładać, zeby Kowalski i Iksiński byli zadowoleni??? Jeszcze się taki ne urodził, co by każdemu dogodził. W Reszlu jest metlanosci i postawa roszczeniowa większości ludzi, którzy czekają na mannę z nieba, zamiast ruszyć głową i tyłkiem, zeby polepszyć swój byt. Pozdrawiam.

dnia: 2010-02-23 17:48:04 no-one skomentował(a):

4. Gagarinka, to jest wołanie na puszczy ;). Sylwia, wynajmij zduna i postaw sobie piec kaflowy - będziesz miała ciepło kiedy tylko chcesz ;].

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania