wróć do tematów forum

Centrum logistyczne Lidl pod Reszlem

Komentarz

Piotr 19-03-2023 godz 21:03

Witam, Czy wszyscy już słyszeli o budowie ogromnego centrum logistycznego marki Lidl pod Reszlem? Mieszkańcy zapewne dowiedzą sie ostatni...

1.

Daj jakieś źródło, bo na trzeźwy rozum to nie ma szans że tu coś takiego wybudują. Oczywiście to byłoby piękne i pomogłoby wyjść wielu mieszkańcom z bezrobocia, ale nie wierzę osobiście w takie akcje . Jeśli zasłyszałes to gdzieś pod sklepem to lepiej nie powielać takich nadziejotwórczych informacji

BrunatnyPenis 2023-03-20 02:09:38


2.

Pod Reszlem w gminie Gietrzwald ? Bo tam ma powstać. Nasza komunikacja miejska, to jeden dzień dojazdu i jeden na powrót.

Reszelak 2023-03-20 09:54:22


3.

-Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie: wstaję rano, za piętnaście trzecia; latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację, więc tylko wstaję i wychodzę. -No, ubierasz się pan. -W płaszcz. Jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? -Aaa... fakt! -Do pekaes mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest pekaes. -I zdanżasz pan? -Nie. Ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. -He, he, he, he. -Przystanek idę do mleczarni -- to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa (mleko, widzi pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada). W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny i do Stadionu, a potem to już mam z górki. Bo tak: 119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu, znaczy -- w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans -- to sobie obiad jem w bufecie. To po fajrancie już nie muszę zostawać żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra dwudziesta druga pięćdziesiąt jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać.

x-man 2023-03-21 07:51:58


4.

Był temat poruszany na ostatniej sesji rady miasta. Został już wyznaczony grunt pod inwestycję. Inwestor stara się o pozwolenie na budowę, inspektorat ma problem ponieważ na gruncie są rośliny chronione. Wiem bo w pierwszej linii zajmuje się w pewnym sensie tematem. Centrum dystrybucyjne ma być w pełni zautomatyzowane i nowoczesne.

creative 2023-04-06 09:39:30


5.

Tylko jak tu dojadą TIR-y? Tu ledwie dwie furmanki się wynikają, a na koleinach mogą się i wywrócić. O komunikacji pasażerskiej żal wspominać.Kompletne wykluczenie.Reszel liczy teraz mniej mieszkańców, niż przed II WŚ. Żadna droga lokalna prowadząca do drogi wojewódzkiej nie została wyremontowana,a były i schetynowki, i teraz fundusz dróg lokalnych.Tuteksi wlodarze to rozpacz.Gzie to jezioro, gdzie te nowe miejsca pracy. Obiecanki ,cacanki,a głupim radość.

Warmiak z Podlasia 2023-05-08 08:28:28


Komentarz

wróć do tematów forum

Laboratoria Przyszłości – Sprawozdanie 3

W ramach zajęć z projektu “Laboratoria przyszłości” realizujemy zajęcia fotograficzne. Tym razem uczestnicy przygotowali fotoreportaż z warsztatów aktorskich 2024 r., realizowanych w naszej szkole.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble