dnia: 19-03-2023 godz 21:03 Piotr napisał(a):

Temat: Centrum logistyczne Lidl pod Reszlem

Witam, Czy wszyscy już słyszeli o budowie ogromnego centrum logistycznego marki Lidl pod Reszlem? Mieszkańcy zapewne dowiedzą sie ostatni...

dnia: 2023-03-20 02:09:38 BrunatnyPenis skomentował(a):

1. Daj jakieś źródło, bo na trzeźwy rozum to nie ma szans że tu coś takiego wybudują. Oczywiście to byłoby piękne i pomogłoby wyjść wielu mieszkańcom z bezrobocia, ale nie wierzę osobiście w takie akcje . Jeśli zasłyszałes to gdzieś pod sklepem to lepiej nie powielać takich nadziejotwórczych informacji

dnia: 2023-03-20 09:54:22 Reszelak skomentował(a):

2. Pod Reszlem w gminie Gietrzwald ? Bo tam ma powstać. Nasza komunikacja miejska, to jeden dzień dojazdu i jeden na powrót.

dnia: 2023-03-21 07:51:58 x-man skomentował(a):

3. -Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie: wstaję rano, za piętnaście trzecia; latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację, więc tylko wstaję i wychodzę. -No, ubierasz się pan. -W płaszcz. Jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? -Aaa... fakt! -Do pekaes mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest pekaes. -I zdanżasz pan? -Nie. Ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. -He, he, he, he. -Przystanek idę do mleczarni -- to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa (mleko, widzi pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada). W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny i do Stadionu, a potem to już mam z górki. Bo tak: 119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu, znaczy -- w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans -- to sobie obiad jem w bufecie. To po fajrancie już nie muszę zostawać żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra dwudziesta druga pięćdziesiąt jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać.

dnia: 2023-04-06 09:39:30 creative skomentował(a):

4. Był temat poruszany na ostatniej sesji rady miasta. Został już wyznaczony grunt pod inwestycję. Inwestor stara się o pozwolenie na budowę, inspektorat ma problem ponieważ na gruncie są rośliny chronione. Wiem bo w pierwszej linii zajmuje się w pewnym sensie tematem. Centrum dystrybucyjne ma być w pełni zautomatyzowane i nowoczesne.

dnia: 2023-05-08 08:28:28 Warmiak z Podlasia skomentował(a):

5. Tylko jak tu dojadą TIR-y? Tu ledwie dwie furmanki się wynikają, a na koleinach mogą się i wywrócić. O komunikacji pasażerskiej żal wspominać.Kompletne wykluczenie.Reszel liczy teraz mniej mieszkańców, niż przed II WŚ. Żadna droga lokalna prowadząca do drogi wojewódzkiej nie została wyremontowana,a były i schetynowki, i teraz fundusz dróg lokalnych.Tuteksi wlodarze to rozpacz.Gzie to jezioro, gdzie te nowe miejsca pracy. Obiecanki ,cacanki,a głupim radość.

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania