6248. Co oni robią w dzień i tak nic i tak nic. To nie jest odśnieżanie tylko robienie zasp gdzie starsi ludzie nie mogą przejść np .przez chodnik. Centrum jest zawalone o kolejowej juz nie wspomnę....Każdy widzi Co tu się dzieje
komentarzy: 3, ostatnia dodana 2026-01-15 23:26:30
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama