6242. Głośno jest o rzekomej petycji w Kętrzynie już niby od tygodnia a czy gmina może jakiś sposób potwierdzić tą petycję on-line która ma już 550 podpisowy i dotyczy odbudowy linii Gołdap-Węgorzewo Kętrzyn Reszel sątopy która ma być niby inwestycją strategiczna dla
komentarzy: 1, ostatnia dodana 2025-12-19 21:20:40
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.
wiecej...Reklama