Marcel 12-03-2011 godz 09:37

2553. Pytanko do kogoś kumatego. czy w Reszlu jest szansa na złapanie jakiegoś internetu? wiem że sa niby Hot Spoty ale niełatwo sie z nimi poączyc.. m-reszel m-reszel 2 , m-reszel 3 . West.. itd. ma w reszlu ktoś może antene (wzmacniacz sygnału) wifi?? korzysta ktoś?? ja

komentarzy: 4, ostatnia dodana 2011-03-14 12:40:45

obserwator 10-03-2011 godz 15:39

2552. Dzięki za upublicznienie protokołu 1/11 z posiedzenia Komisji Rewizyjnej.Mam pytanie odnośnie kontroli jakie mają być przeprowadzane.Czy przewiduje się sprawdzenie czy pracownicy jednostek podległych UG wykonywali(wykonują)prace na umowy zlecenie.Nic nie sugeruję ale jes

komentarzy: 1, ostatnia dodana 2011-03-11 20:57:48

anonimka 09-03-2011 godz 20:51

2551. Zna ktoś DOBREGO fryzjera w reszlu któremu mogłabym powierzyć swój wizerunek (fryzure) chodĽ mi o to by mnie nie oszpecił, bo chcę się dosyć mocną ściąć.

komentarzy: 6, ostatnia dodana 2011-03-15 13:42:32

HAPPY NEW YEAR RESZE 08-03-2011 godz 19:56

2550. Najlepszego z okazji Dnia Kobiet wszystkim pięknym, Reszelskim paniom :)

komentarzy: 0,

OGŁOSZENIA PERMANENT

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Tekstylia czy skóra — co lepiej sprawdza się na motocyklu?

Wybór odpowiedniego stroju motocyklowego to jedna z najważniejszych decyzji, przed którą staje każdy motocyklista. Dobrze dobrana odzież wpływa nie tylko na komfort jazdy, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania motocykla. Najczęściej pojawiający się dylemat dotyczy wyboru pomiędzy odzieżą tekstylną a skórzaną. Oba rozwiązania mają swoje zalety i ograniczenia, dlatego przed zakupem warto dokładnie przeanalizować własne potrzeby oraz styl jazdy. To, co sprawdzi się podczas sportowej jazdy, nie zawsze będzie najlepszym wyborem do codziennych dojazdów po mieście lub turystyki motocyklowej.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble