1.
Na Mazurskiej awaria. Nie ma szans, żeby rano była woda.
no-one 2010-02-02 22:27:26
2.
Panie prezesie niech pan zatrudni kogoś odpowiedniego na ujęciu wody, aby miał pojęcie o stałym ciśneniu i rury nie będą ciągle pękały. Urządzenia żle pracują i ciągle powtarzające się awarie. Nie macie fachowców na XXI wiek. A przy okazji i kablówkę psujecie.
kakao 2010-02-03 12:43:41
3.
Pękła rura to "mechanicy" urwali kabel od kablówki i do tego zalali całą drogę i parking. woda zamarzła na parking nie da się wjechać. Wysypali górę piachu gdzie ludzie stawiają samochody także mieszkańcy nie mają gdzie parkować, pół dnia nie ma wody i internetu bo w Reszlu pękła rura.
1234 2010-02-03 18:15:44
4.
ale urwał! aaaa! ale to było dobre...
redneck 2010-02-03 21:43:53
5.
Drugi raz ten sam błąd. Przecieli kabel od tv i neta. Gdybym ja robił takie błedy w pracy to bym już z niej dawno wyleciał. A tam kierownik pewnie nawet upomnienia nie dostał! Bo to wina kierownika że w plany nie patrzy! Skandal!!!
Oko 2010-02-04 22:22:16
6.
Przy tej awarii satł osobiście sam pan prezes. Też nie widział kabli ?
ole 2010-02-05 08:43:38

W świecie mody, gdzie trendy ewoluują w zaskakującym tempie, znalezienie miejsca oferującego nie tylko wysokiej jakości ubrania, ale także inspirację do tworzenia unikalnego stylu, jest prawdziwym skarbem. Toruń, z jego malowniczymi uliczkami i dynamicznym rytmem życia, staje się coraz bardziej rozpoznawalny jako centrum stylowych butików, gdzie lokalni miłośnicy mody mogą odkrywać kolekcje łączące globalne nowości z osobistym podejściem. Jeśli poszukujesz odzieży, która podkreśli Twoją indywidualność, warto zgłębić, co sprawia, że butiki modowe wyróżniają się na tle masowej oferty. Ten artykuł przybliży ich rolę, korzyści z zakupów oraz praktyczne wskazówki, jak wybrać idealne miejsce, by Twoje wybory były świadome i satysfakcjonujące.
wiecej...Reklama