portek@onet.eu 21-12-2009 godz 09:39
Kręć się i tańcz, wyrzuć swoje smutki precz Dzisiaj jest ta noc, szkoda łez Kręć się i tańcz, radość to dobra jest rzecz Szarych dni nadszedł już kres... A CO ?! JAK SIE BAWIĆ TO SIĘ BAWIĆ!! xDD

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama