wróć do tematów forum

szpital

Komentarz

gosia 30-12-2009 godz 12:28

Ten Szpital to jest na miarę kliniki..)))a jaki personel że nie wspomnę o lekarzach????

1.

Przecież to nie jest szpital ...od kilku lat to co Ty piszesz ??? A lekarze ? Przecież tu sa tylko tacy co wchodzą na kilka minut i juz ich nie ma . Jeden oddział jest po to by w nim się podleczyć a drugi po to że jak sie nie podleczysz to aby umrzeć i ot cała filozofia. A opieka ? Jak im płacą tak pracują .

majka 2009-12-30 13:53:35


2.

To już nie szpital to umieralnia.

reszelos 2009-12-30 15:37:23


3.

To już nie szpital to umieralnia.

reszelos 2009-12-30 15:37:49


4.

To już nie szpital to umieralnia.

reszelos 2009-12-30 15:37:56


5.

To nie szptal...Hm pomysl Dobry Takie Zaklady tez sa potrzebne...Ale osoby ( NIEKTORE) Zeby nie urazic naprawde oddanych pracownic w tym zakładzie to nie powiiny pracowac w takich placowkach. ODnosza sie do pacjetow niestosownie wyzywajac ich od k i innych...Jak wybraly taki zawod to chyba trzeba miec podejscie do drugiego czlowieka...Wiem latwo sie pisze jak nie jest sie na ich miejscu ale...ja sama pracuje w Olsztynie w Polikinice i tam sa osoby ktore czekaja juz na odejscie..nie raz prosza o morfine aby im pomoc zejsc z tego swiata i nigdy taka osoba nie uslyszy ty ku..spier....A w Reszlu niektre Panie ak sie odnosza do tych biednych starszych ludzi....Drogie Panie troche POKORY I DYSTANSU DO DRUGIEGO CZLOWIEKA ! Zal mi tego czlowieka co niezyje....Nie raz Panie wola pic kawe niz zajc sie pacjentem.

fsdg 2009-12-30 17:54:35


6.

Ale brednie,Panie w Reszlu zasuwają jak małe samochodziki(w nagrodę wylewa się na nie pomyje,wstyd).Jak jedna pielęgniarka,może upilnować kilkadziesiąt podopiecznych(trzeba podać leki,zrobić zastrzyki,niektórych pacjentów nakarmić).Szkoda człowieka,ale to nie jest oddział zamknięty,czy dziecięcy,więc winy przepracowanych pielęgniarek tu nie widzę(z piciem kawy,to Pani trochę przesadziła,przecież to nie jest zabronione na kilkunastogodzinnym dyżurze,jednak wątpię żeby to wpływało na obsługę pacjentów)..Może dyrekcja powinna zatrudnić ochronę,żeby takie ucieczki nie miały miejsca ? Pozdrawiam wszystkie Panie z Zakładu..

patriot 2009-12-30 18:50:01


7.

Ludzie piszecie takie bzdury,że czytać się nie chce!!!! A w szczególności dotyczy się Pani, która pracuje w Poliklinice w Olsztynie. Obraża Pani personel, który tam pracuje. Byłam w szpitalu na praktykach nie raz i nigdy nie usłyszałam z ust personelu żadnego przekleństwa.Ma Pani bardzo bujną wyobraĽnie... Pacjenci są zadbani... A jeśli chodzi o kawę to w każdej pracy można zrobić sobie przerwę na kawę, człowiek nie jest robotem żeby pracować przez 12h. Pozdrawiam personel szpitala :)

stasiek 2009-12-31 17:16:41


8.

Nowy rok i pewnie nowe przedsięwziecia-Dyrektor powinien zatrudnić węcej pielęgniarek i opiekunek,to podstawa tamtejszej pracy.Najwyzsza pora przyjrzeć się potrzebom pacjentów i personelu średniego.Czas na lepsze zmiany.A tak własciwie to dyrektorzy tam nie są potrzebni,oddziałowe sobie dadzą radę z prowadzeniem oddziałów,a w to miejsce i za te pobory zatrudnić z 6 osób do obsługi pacjentów,chyba to jest realniejsze.

janko 2010-01-01 15:05:38


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble