wróć do tematów forum

drogi w reszlu

Komentarz

ja 18-12-2009 godz 10:53

Co jest z tymi drogami? Drogowcy znowu śpią? JeĽdzić się nie da, a jak coś się stanie to oczywiście wina kierowcy, choć ulica taka śliska że samochodu zatrzymać się nie da, albo przez zaspy trzeba się przebijać bo gdzie-nigdzie tak zawiało.

1.

To jest Reszel,czas było przywyknąć. Co roku ta sama śpiewka.

be 2009-12-18 17:09:29


2.

Ja zauważyłem że zaczęła się zima. To jest oczywiste, że zimą drogi są śliskie, przecież pada śnieg. Przecież to żadne nowum, że w Polsce i Reszlu też ulice są śliskie. "Czas było przywyknąć..." A może na czs zimowy do ... Afryki np

ole 2009-12-18 18:15:37


3.

Moim zdaniem na czas zimy mieszkańcom gminy Reszel powinno odbierać się prawo jazdy aby uniknąć nadmiernego stresu. A obowiązki dowożenia ludzi powierzyć służbom odpowiedzialnym za stan dróg! Przecież to takie proste rozwiązanie:))

Oko 2009-12-18 22:08:11


Komentarz

wróć do tematów forum

Hollywood Smile z porcelanowych licówek: czy warto je założyć?

Wielu z nas marzy o niepowtarzalnym hollywoodzkim uśmiechu – idealnym kształcie, z blaskiem i lśnieniem, który dodaje wrażenia zdrowia i sukcesu. Niewielu jednak wie, że osiągnięcie takiego uśmiechu od dawna nie jest już kwestią genetyki. Dziś, aby stworzyć idealny uśmiech, wystarczy zwrócić się do profesjonalnych stomatologów.

wiecej...

Reklama