wróć do tematów forum

czyj to samochod

Komentarz

jarecki 04-03-2010 godz 12:42

mam pytanie czy ten samochod, ktory wiecznie stoi na ulicy mazurskiej opodal skrzyzowania moze tak sobie stac?- chodzi mi o przepisy. dzis wlasnie o maly wlos nie potracilem dziecka, ktore wybieglo wlasnie zza tego auta.nie ukrywam, ze codziennie jezdze ta droga i ten samochod ciagle tam stoi i nie ukrywam, ze przeszkadza a z tego co zauwazylem nie tylko dla mnie jako kierowcy. podobno ktos pytal wlasciela, czy moglby te auto zabrac z ulicy, ktora jest ruchliwa ale nie mogl dogadac sie z wlascicielem. nie wiem czy to prawda.tak czy inaczej uwazam ze ten samochod nie powinien tam stac dzien i noc.jak maja sie do tego przepisy?czy ja tez mofe ot tak postawic sobie auto na ulicy przed domem utrudniajac ewidetnie ruch i stwarzajac ryzyko. czy straz miejska naprawde tego nie widzi, jak niebezpiecznie sie przejzezdza obok tego samochodu. nie jestem zlosliwy ale dzis na wlasnej skorze przekonalem sie o niebezpieczenstwie

1.

ZAKAZANE jest zatrzymywanie pojazdu w mniejszej odległości niż 10m od skrzyżowania oraz 10m od przejścia dla pieszych które się tam znajduję. Za takie profesjonalne "Polskie" parkowanie można dostać od 100zł do 300zł i jeden punkt karny.

Łyżwy 2010-03-04 22:00:51

2.

No i efekt dysputy taki, ze samochód nie stoi 3 metry od przejścia ... tylko 6, no porażka na maksa. Zrobił se gość parking pod domem teściowej niemal:/ Może przecież stawiać auto na tym NIBY parkingu pod długim blokiem na Mazurskiej, tam gdzie stawiają inni mieszkańcy, ale nie - lepiej na ulicy. Naprawdę KTO¦ (czytaj - służby porżadkowe) powinny z tym coś zrobić.

gagarinka 2010-03-12 08:09:01

3.

WeĽ pajacu miarkę i zmierz! To po pierwsze! A po drugie to tam nie stoi! Po trzecie jak już piszesz prawie imiennie to przyjdĽ i powiedz mi to prosto w oczy bo jestem bardzo ciekawy. Służby porządkowe to powinny z tobą zrobić porządek za wypisywanie takich bzdur! Aha i morda w kubeł!!!

zasranagagarinka 2010-03-13 20:14:04

Komentarz

wróć do tematów forum

Jakie zastosowanie mają grzałki w przemyśle?

Grzałki i inne urządzenia grzewcze są nieodłącznym elementem wielu sektorów przemysłowych. Ich prawidłowe działanie jest konieczne, by utrzymać ciągłość produkcji oraz zapewnić bezpieczeństwo pracowników. Właściwy dobór grzałki do specyficznych warunków środowiskowych jest niezwykle ważny.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble