wróć do tematów forum

Wpk

Komentarz

Bogdan 26-02-2026 godz 07:14

Co jest dalej z tym ogrzewaniem? Za co sie płaci

1.

a co ma piernik do wiatraka? ogrzewanie to m plus, a nie wpk.

wezsieprzytul 2026-02-27 10:26:53


Komentarz

wróć do tematów forum

Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble