wróć do tematów forum

WYRZUCONA ŚWINKA MORSKA?

Komentarz

zizza2 20-02-2010 godz 16:30

W KLATCE SCHODOWEJ BLOKU PRZY UL. MAZURSKIEJ 45 (OSTATNIA) KTOŚ PORZUCIŁ CZARNO-BIAŁˇ ŚWINKĘ MORSKˇ, BEZ KLATKI, BEZ WODY, BEZ KARMY OT TAK. SZANOWNI UCZESTNICY FORUM, PROSZĘ O POMOC W ZIDENTYFIKOWANIU ZWYRODNIALCA, KTÓREMU ZNUDZIŁA SIĘ MASKOTKA. A MOŻE KTOŚ Jˇ PRZYGARNIE, BYŁOBY TO NAJLEPSZE ROZWIˇZANIE. DZIĘKUJĘ

1.

Klaudio, nie oceniaj zbyt pochopnie. Może ta świnka komuś zaginęła, może uciekła. Z drugiej strony dobrze, ze reagujesz.

Sancho 2010-02-20 17:27:21


2.

zgadza się,była podobno całą noc na korytarzu.Ciekawe czy na parterze tam nic nie wiedzą kto posiadał taką śinke. Zgłoś może na policje to znalezisko, może kłopot się rozwiąże.

wp 2010-02-20 18:28:15


3.

a gdzie ja mozna odebrac chetnie wezme

cygan 2010-02-21 08:42:00


4.

Nie wydaje mi się,żeby świnka uciekła, ktoś ją po prostu porzucił. szanowny panie Cygan, świnka nadal jest na tej klatce schodowej, także myślę,że spokojnie proszę tam iśc. ul. Mazurska 45, ostatnia klatka, to jest ten blok stojący poprzecznie. Dziękuję. Ja, niestety nie mogę jej przygarnąc, mam już dwa spore gryzonie.

zizza2 2010-02-21 12:18:39


5.

Przecież w tym bloku jedna pani ma świnki morskie, może to jest jej ?

e.fucha 2010-02-21 18:19:27


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble