Zainteresowana 20-02-2025 godz 11:24
Witam. Czy jest ktoś kto dojeżdża do pracy do Mrągowa i miałby wolne miejsce a przede wszystkim chęć na towarzysza podróży? Oczywiście z dopłacaniem do kosztów paliwa

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama