wróć do tematów forum

Sylwester w Reszlu

Komentarz

Przyjezdny 28-12-2022 godz 14:09

Ja z takim pytaniem..co można robić w Sylwestra w Reszlu? Czy są organizowane jakieś pokazy sztucznych ogni? Albo jakaś dyskoteka? Cokolwiek?. Niedawno wprowadziłem się do Reszla i tak się zastanawiam co tu się robi w Sylwestra.

1.

Sylwester = orgie sztucznych ogni i petard. Nic gorszego, nie mieszkamy sami w tym czy innym miejscu. Żyją z nami zwierzęta, mieszkają ludzie chorzy lub ci co cenią sobie spokój. Zwracam się do władz miasta z apelem o zakaz tych prymitywnych zachwytów Nowym Rokiem. Dość dzikości w zachowaniu tego wieczoru i prymitywnego sposobu spędzania Sylwestra.

zasmucony 2022-12-28 15:02:57


2.

Najlepiej wyłączyć prąd to cicho będzie i spać pójdą wszyscy.

Ramzes10 2022-12-28 18:34:41


3.

Zasmucony- znasz znaczenie słowa "orgie"??? Dzikość, prymityw??? Dlaczego większość ma się dostosować do mniejszości.? Dlaczego mamy dostosować się do tych którym to przeszkadza? Dokładnie nie mieszkamy sami więc każdy ma prawo spędzać ten czas jak chce.

2022-12-28 21:01:52


4.

A co ma być,to samo co w ubiegłym roku. Garstka ludzi na mieście, żenada.

Gochaaa 2022-12-29 07:03:12


5.

Widzę, że niektórzy już na dobre świętują nowy rok ... Nie pomyślą o tych co mają w domu malutkie dzieci które idą spać przed godziną 20. ... I ja się pytam gdzie są rodzice tych gówniarzy co łażą dzisiaj po ulicach i odpalają petardy? I kto im dał wgl to do rąk? Nieodpowiedzialność level hard

Przyjezdny 2022-12-29 20:18:19


6.

Zgadzam sie , sama mam dzieci ktore chodza spac przed 20 i przygladalam sie kto rzuca petardy nie daleko mojego okna z mysla ze zatrzymam rodzicow z zapytaniem gdzie maja rozum , ale jak zobaczylam ze to male dzieci w wieku od 7 do 11 lat ze slowianskiej i spichrzowej doszlam do wniosku ze to bez sensu !

2022-12-29 20:22:26


7.

Podziękujcie panu ze sklepu zabawkowego na Jagiełły, sprzedaje te pierdziki komu popadnie. Sklep Urwis :)

Wróżka 2022-12-30 11:18:59


Komentarz

wróć do tematów forum

Nowe tablice do wyliczania emerytur

GUS opublikował nową tablicę trwania życia na podstawie danych o śmiertelności za 2023 r. W ubiegłym roku odnotowano 408 tys. zgonów, czyli mniej o 39 tys. niż w 2022 r. - Można powiedzieć, że pod względem liczby zgonów dopiero teraz ostatecznie wyszliśmy z pandemii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble