wróć do tematów forum

Swieta jako dobry interes

Komentarz

ja 24-12-2009 godz 11:31

Wesolych Swiat a wszczegulnosci sklepikarzom ktorzy tak zajeci nabijaniem kabzy zapominaja o slowiue tak szczegulnym WESOLYCH SWIAT.Robiac zakupy w RESZLU nie uslyszalem w zadnym sklwpie tego Swiatecznego pozdrowienia bywajac czesto za granica nawet wkrajach nie tak katolickich w tym okresie czuje sie ten nastruj i pozdrowienia swiateczne a unas gdyby nie wystawy przedsklepowe toby czlowiek niepoznal ze sa swieta,brak markietun w RESZLU toby ich troche nauczylo poszanowania dla klijeta a nie tylko napelnieniem swojej kabzy .Pozdrawiam

1.

Po twojej wypowiedzi widać, że nie tylko nie bywasz w Reszlu, ale i w Polsce. Twoje słownictwo jest okropne. Mam nadzieję że Mikołaj ci słownik przyniesie pod choinkę. Zyczę wesołych ¦wiąt tobie i "sklepikarzom", którzy są według ciebie nie fajni. Wyjdż z inicjatywą i ty pozdrów pierwszy i będziesz jak zagranicą !

ole 2009-12-24 11:38:31


2.

SUPER PARTIA KUR*O!

kon11@wp.pl 2009-12-24 13:13:18


3.

Mylisz się gościu,byłem w kilku sklepach i w każdym wymieniliśmy się życzeniami z Paniami ekspedientkami..Może w Tobie tkwi problem? WESOŁYCH ¦WIˇT BOŻEGO NARODZENIA !

patriot 2009-12-24 13:20:54


4.

No właśnie jest ustawa ,która zabrania pracy w święta,chyba ,ze za ladą stoi własciciel.Tak jednak w Reszlu nie było. Sklep "Cris" był tego przykładem.Czy właścielie nie potrafią uszanować świąt,czy ciągle im mało.Tak nie można,trzeba trochę wyluzować.|Mnie za tych ludzi było wstyd,że tak nie potrafią dostosować się do ogólnie panujących zasad.

janko 2009-12-27 19:19:04


5.

No właśnie jest ustawa ,która zabrania pracy w święta,chyba ,ze za ladą stoi własciciel.Tak jednak w Reszlu nie było. Sklep "Cris" był tego przykładem.Czy właścielie nie potrafią uszanować świąt,czy ciągle im mało.Tak nie można,trzeba trochę wyluzować.|Mnie za tych ludzi było wstyd,że tak nie potrafią dostosować się do ogólnie panujących zasad.

janko 2009-12-27 19:19:13


Komentarz

wróć do tematów forum

Nowe tablice do wyliczania emerytur

GUS opublikował nową tablicę trwania życia na podstawie danych o śmiertelności za 2023 r. W ubiegłym roku odnotowano 408 tys. zgonów, czyli mniej o 39 tys. niż w 2022 r. - Można powiedzieć, że pod względem liczby zgonów dopiero teraz ostatecznie wyszliśmy z pandemii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble