wróć do tematów forum

Swięcenie figurki

Komentarz

Warmiak 23-12-2009 godz 16:59

W środę 23.12.2009r o godz. 18:00 w Kościele Piotra i Pawła odbędzie się święcenie figury Matki Bożej Pokoju.

wróć do tematów forum

Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble