wróć do tematów forum

Swięcenie figurki

Komentarz

Warmiak 23-12-2009 godz 16:59

W środę 23.12.2009r o godz. 18:00 w Kościele Piotra i Pawła odbędzie się święcenie figury Matki Bożej Pokoju.

wróć do tematów forum

Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble