Komentarz
Warmiak 23-12-2009 godz 16:59
W środę 23.12.2009r o godz. 18:00 w Kościele Piotra i Pawła odbędzie się święcenie figury Matki Bożej Pokoju.
Ostatnio dodane na stronie www.reszel.pl
Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
Reklama
kontakt