darek 15-12-2009 godz 16:38
dzięki wszystkim zespołom za udział w pierwszym turnieju siatkówki w Reszlu. dziękuje też dla Jarka Pieniaka za zorganizowanie turnieju. Może nie do końca wszystko wyszło tak jak miało być ale to pierwszy raz także trochę wyrozumiałości
1.
Proszę mi tu nie słodzić. Proponuję następny turniej rozegrać 10 stycznia 2010.
Jarek 2009-12-15 20:26:45

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.
wiecej...Reklama