wróć do tematów forum

Reszelska POLICJA

Komentarz

08-09-2023 godz 20:16

Reszelska Policja krąży w dzień po Reszlu po co ? W dzień się nic nie dzieje , może by tak nasza służba wieczorem patrolowała ulice ? Jade do domu ulicą spichrzową rodzice piją alkohol , co drugie slowo to wulgaryzmy , krzyki , wrzaski piski , dzieci biegające po ulicy nie zwracające uwagi na auta . Oczywiście ja jako kierowca jade po malu i uwazam ale mysle ze rodzice powinny pilnowac dzieci a nie pic alkohol . a Policja powinna zwracać uwagę na to ze dzieci siedzą w towarzystwie pijących rodziców . Chodzi mi dokladnie o różowawy budynek i budynek obok . Ludzie opamiętajcie się na litość Boską

1.

oni sie tylko kierowcow potrafia czepiac, bo nie trzeba spacerowac. brak lampki z tylu jak plachta na byka. pol europy przejedziesz i w reszlu mandat przyjmiesz. rutynowo za kazdym razem rureczka do dmuchniecia, bo przeciez kazdy jest alkoholikiem i zawsze jest szansa ze cos lyknal.

Roman 2023-09-08 23:04:17


2.

Nie możliwe szkoda że dzieci był trzeźwe a może i nie było trzeba się zatrzymać i zobaczyć . Jedziesz to jedz i nie rozglądaj się to ty jesteś kierowcą i powinieneś uważać na dzieci i ludzi bo pieszy ma tam pieszenstwo różowy dom zobaczyłeś/aś więc dzieci też zobaczysz a jak słabo widzisz to chyba raczej nie powinnaś/eś prowadzić samochodu bo to jest bardziej niebezpieczne niż dzieci bawiące się na swoim podwórku mieszkańcy ulice spichrzowej dokładnie wiedzą że jedzie samochód i że trzeba uważać więc nie obawiaj się i jak jedziesz to jedz tyle ile się należy czyli 20km/h

Uwaga dzieci 2023-09-10 15:57:41


3.

Akurat tu się zgodzę. Jacy by nie byli mają prawo żyć jak wszyscy inni. I jeśli dzieciom krzywda się nie dzieje i chcą sobie wypić piwo to niech piją. Samochód to nie pendolino, a kierowca musi dostosować się do znaków i zachować szczególną ostrożność w takich przypadkach. Mimo wszystko meritum autora jest zgodne z prawdą

Roman 2023-09-10 16:44:52


4.

Osoba wstawiająca post napisała wyraźnie ZE JECHALA PO MALU I UWAZALA A DZIECI Z ULICY NIE SCHODZA A RODZICE MAJA W DU*PIE OPIEKE NAD DZIECMI BO ALKOHOL WAZNIEJSZY . jeżeli kierowca uważa to dziecko tez niech zwraca uwagę a po drugie ulica to nie jest miejsce do zabawy ,jest tam plac na którym mogą się bawić

2023-09-10 16:50:05


5.

Ale nie napisał też, że dziecko stanęło przed autem, zrobiło zeza i czekało, aż zacznie cofać.Czyli sytuacja należała do normalnych. Dzieci przebiegały na drugą stronę, albo kopały sobie piłkę. Wychodzi więc, że zwyczajnie się przywalił

Roman 2023-09-10 21:21:28


6.

Autor ma rację, tam jest cyrk a nie normalne życie. Wystarczy, ze 2-3 razy tamtędy przejechać, żeby wyrobić sobie zdanie. Koniecznie z otwartymi oknami - można dodatowo posłuchać pięknego słownictwa, używanego przez tamtejsze dzieci.

reszelak 2023-09-11 12:37:17


7.

To jest porządna rodzina, a dzieci są wspaniałe, ciepłe i kochane. Są mądre i poukładane. Ich zagrywki to wina nauczycieli, w końcu chodzą do szkoły. Skądś czerpią wzorce

Marzena 2023-09-11 23:15:09


8.

Nieładnie się tak czepiać. Nikt nie jest idealny :) każdy ma swoje wady zalety i dajcie sobie już spokój. Obejrzyjcie film czy coś zamiast pisać banialuki

Marzena 2023-09-11 23:32:34


9.

A idź Ty nie masz czasu a jednak tu zaglądasz i komentujesz . jak nie masz czasu to po ki grom tu piszesz kobieto . daj żyć tym wszystkim ludziom i się nie odzywaj wcale , dobrze się schowaj bo juz nawet w internecie policja wstawila Twoje zdjecie i Twojego męża jako osoby poszukiwane .

katy 2023-09-12 22:30:29


10.

Okno no to że u ciebie w domu jest patologia to ja o tym doskonale wiem nie musisz mi tego mówić w porównaniu do twoich dzieci to moje są wychowane i mają szacunek dla osób starszych jakoś do dziś dnia nie dostałam od nikogo w twarz a w mieście jestem codziennie i nie boje się chodzic a z takimi bezmozgami jak ty nie będę wdawać się w dyskusję.Zegnam i nie pozdrawiam

Nieinteresujsie 2023-09-14 11:25:55


11.

a co mnie to obchodzi oni i wszyscy

przemo 2023-09-15 10:47:35


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble