wróć do tematów forum

Fitness club

Komentarz

:) 02-02-2010 godz 13:11

Witam ! Mam pomysł na otwarcie w Reszlu coś typu fitness clubu i kawiarni.Miejsca w którym panie mogłyby spotkać się aby poćwiczyć,wypić kawe i poplotkować. Proszę o wyrażenie opinii na ten temat.

1.

Byłoby świetnie. Słyszałam od wielu koleżanek, że chętnie chodziłyby do fitness klubu. Życzę powodzenia.

reszelanka 57 2010-02-02 14:03:15


2.

Reszel, jest za biedny na coś takiego. Porządny klub to masa pieniędzy, przez co i karnety muszą trochę kosztować i tu może być problem. Jednak zawsze mogę się mylić ;)

4String 2010-02-02 17:41:03


3.

Ale dlaczego tylko dla pań. Czemu nie zrobić siłowni z salą gdzie odbywały by się zajęcia typu fitness, pilates itd. A myślę że panowie skusiliby się na siłownie a może jakiś spinning, bieżnie, rowery. Ja osobiście chętnie bym uczęszczał do takiego fitness klubu.

ccc 2010-02-03 12:00:41


4.

¦wietny pomysł jest dużo Pań, które zazdroszczą innym miastom takich przyjemności. Mam nadzieje, że Rezel rozwinie sie w tym kierunku.:)

justyna 2010-02-03 22:29:00


5.

Dobry pomysl, a chetnych napeno bedzie. Jest masa mlodychludzi ktorzy cwicza gdzies po piwnicach na sprzecie ktory pamietaja dziadkowie. Ale watpie zeby w reszlu znalazlo sie tak wielkie pomieszczenie zeby to zrealizowac. No bo wiadomo jak wiecej przestrzenie to i duzo sprzetu, ludzi i mila atmoswera i swoboda. Oby pomysl sie zrealizowal Bylo by fajnie Powodzenia!

dzamboo 2010-02-04 17:15:25


6.

Pomieszczenie pewnie znalazloby sie, jednak fitness club jest bardzo ciezkim biznesem. Stopa zwrotu inwestycji jest dluga, ze wzgledu na ceny sprzetu, ktory musi posiadac odpowiednie atesty. Siłownie czerpia najwieksze zyski z karnetow okresowych sprzedawanych firmom/korporacjom/, a tych w Reszlu nie ma :/ Podsumowujac, fajnie byloby gdyby takie miejsce powstalo, ale odfradzam :)

Pit 2010-02-04 19:25:24


7.

Jeżeli to dobry pomysł to załóż taki klub. A ludzie Ci napiszą, że z resztek, wysprzedaży, brudno, zimno i krany ciekną i w końcu, jeżeli chcesz zarabiać na tym pieniądze to rób to dobrze i nie odwalaj "wiochy". Prawda-jake to miłe.

blądi 2010-02-09 23:25:30


8.

JESTEM BARDZO NA TAK SAMA JESTEM MŁODA MAMˇ I CHETNIE BYM KORZYSTALA OCZYWI¦CIE ZALEŻNE JEST TO OD CENY.ŻYCZĘ POWODZENIA

anna 2010-02-11 19:14:57


9.

Popieram ten pomysł ;) Sama chętnie chodziłabym do takiego miejsca...Gratuluje pomysłu ! Zycze powodzenia.

KOBIETA 2010-02-17 21:39:18


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble