kierowca 05-03-2026 godz 10:04
Czy "nasz" reszelski Orlen ma bezpośredni rurociąg z Iranem? Zresztą nie tylko nasz. Ceny w górę co kilka godzin, a paliwo jeszcze ze starej dostawy po niższej cenie.

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama