wróć do tematów forum

Burmistrz

Komentarz

katolik 11-09-2024 godz 16:23

Na stronie gminy Reszel jest informacja że burmistrz w dniach 11-12 września przebywa na forum miasteczek polskich w Warszawie pytanie w jakim celu pojechał i jakie będą z tego korzyści co o tym sądzicie

1.

Nic innego tylko picowanie,udawanie,że coś się robi ale efektów nie będzie bo i z czego,pieniądze (strategiczne) przeznaczone na wykup ciepłowni zostały przeznaczone na drogę w Pieckowie -darmocha się skończyła.Dziwne,że w tej sprawie nie miał nic do powiedzenia radny Żyła. Pieniądze na drogę w Klewnie też była darmocha.I co będzie teraz posiłkować się kredytami ,które będą spłacać mieszkańcy Reszla w postaci podwyżek za śmiecie i podatków od nieruchomości,a strategii żadnej nie ma podjętej by zdyscyplinować tych co nie płacą za mieszkaniaia,śmiecie i wodę, a zadłużają miasto , na to jest rada -tylko burmistrzowie niech wezmą się do roboty. Ps. wyjazdy służbowe też kosztują miasto. A i jeszcze jedno - z piorytetów programu KW Lewandowskiego -jest by zapewnić komunikację pomiędzy miejscowościami z dostępem do stacji PKP w Sątopach-Samulewie,oraz uregulować sprawę ciepłowni? i co....fiasko z programu i po co było mydlić oczy wyborcom.

beata 2024-09-12 11:00:33


2.

Przed wyborami bardzo pięknie gadał ... Byle tylko wygrać i dorwać się do koryta ... Brak słów żeby za śmieci tyle płacić! W większych miastach moi znajomi mniej płacą ! Wątpię aby ten człowiek coś zrobił aby w tym mieście żyło się lepiej !

Bogdan 2024-09-12 17:42:19


3.

I znowu wielka kicha, czyli ,,zamienił stryjek siekierkę na kijek,, , a tyle było entuzjazmu, przecież głosujący na w/wymieninego wiedzieli na co i na kogo mogą liczyć....

halina 2024-09-13 14:11:57


4.

A może dajcie szansę, a nie od razu hejt, to dopiero początek kadencji, a wszyscy oczekują cudów, poczekajmy i oceńmy za 5 lat, jak upłynie kadencja. W parę miesięcy nie da się dokonać wszystkiego.

Janusz 2024-09-13 17:16:45


5.

Może i za wcześniej oceny. Jednak jak na razie Andrzej nie zaskakuje. Max pijaru, a rzeczy istotne dla naszej społeczności leżą i kwiczą. „Uśmiechnięty”Jarek coś tam piszę ostatnio o okołoreszelskim „ciepłownictwie”?? :) W dodatku pojawia się dzielenie ludzi na swoich i marudów. Czyli TKM. Zobaczcie na gminnej tablicy na fejsie bez skrempowania reklamuje zajęcia komercyjne „przyklejonej do uśmiechniętych” Ukrainki. Ciekawe czy zareklamuje sklep Leszka, Pelcowiznę, czy może szewca, lub usługi świadczone przez Romix…., Wspierać naszych :) :). A może REMĘ, DFM, czy kamieniarza.... Co to by nie mówić, podmioty na których nasza gmina stoi.

Reszelanka. 2024-09-14 12:06:06


6.

A kto z Was komentujących cokolwiek zrobił dla miasta, maruderzy inkognito

nn 2024-09-15 20:41:53


7.

Tak - ja zrobiłam dla miasta dużo ,choćby poprzez płacenie podatków do budżetu gminy i w tym momencie wymagam ,by miasto byłą piękną wizytówką,by w końcu zrobiono porządek w centrum miasta ze śmietnikami,by rzeczowo przedstawiali dla publiczności koszty za wywóz nieczystości,za wodę ,by ludzie mieli w końcu zapewniony byt miejskiej ciepłowni ,by pieniądze które wpływają do miejskiej kasy były z głową inwestowane, a nie na widzi mi się bo ja tak chcę. Nie interesuje mnie to,że minęło parę miesięcy od wyborów, ponoć przygotowywał się przed wyborami kilka lat na burmistrza to chyba miał wizje w głowie na gminę. i maruderą to jesteś ty, co nic nie robisz.Od tego jest forum by każdy mógł wyrazić swoję poglądy,czy opinię widać,że jesteś zwolennikiem burmistrza to dobrze,ale nie mozna zamknąć ust nie zwolennikom burmistrza

beata 2024-09-16 10:39:16


8.

Rada M mogłaby przeznaczyć swoje diety powodzianom.Do tej pory nic nie robią to chociaż tam by pomogli.

Anna 2024-09-17 14:47:22


Komentarz

wróć do tematów forum

Lodowe wyzwania i wspólna zabawa w Giżycku

24 października odbyła się wycieczka do Giżycka na lodowisko. Był to doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi. Przed wejściem na lodowisko mieliśmy chwilę dla siebie, którą mogliśmy wykorzystać na zwiedzanie okolicy.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble