wróć do tematów forum

wrazenia po sobotniej imprezie

Komentarz

ja 13-09-2009 godz 12:07

co to bylo? JEDNO WIELKIE SMIECHOWISKO!!!zadnego ladu ani skladu.mialo byc pokazane ukrainskie wesele a wyszlo niewiadomo co.nie mowiac juz o tym ze prowadzacy nie mieli o tym wogole zielonego pojecia.a z tego wszystkiego najlepszy byl konkurs tanca,gdzie najwyzsza nagrode otrzymal ojciec prowadzacej wraz z partnerka.zadowoleni z calej imprezy byli TYLKO glodni i rozdawajacy kielbaski ktory na tym dobrze zarobil. znowu zmarnowano kupe kasy,ktore byly przeznaczone na ten cel.

1.

ochh nie mogę czytać takich komentarzy, było fajnie, dobrze, że się coś dzieje !!!! muzyka była super !! :)

Kiebab Fan 2009-09-13 11:51:31


2.

Ludzie dajcie sobie na luz. Nie pasuje wam to nie przychodĽcie na takie imprezy. Jak się nic nie dzieje jest Ľle jak się dzieje też nie dobrze... Macie pomysły, więc organizujcie coś. Dla mnie impreza była najlepsza!

tasiorek 2009-09-13 11:59:24


3.

No jaja to były ,jak już policjant bierze się za organizację,to powinno byc wzorowo.A tu ani kibelka ,ani ochrony,ani zabezpieczenia.W dodatku to Radny.To tak można łamać prawo w Polsce? Zresztą to było kierowne wyłącznie do mniejszości ukraińskiej i niemieckiej.Nic nie mówiono o reszcie.Jedynie fajnie i na poziomie zagrał zespół ukraiński.Reszta to wielka improwizacja bez ładu i składu jak napisał ja.To prawda.Sam pomysł to nie wszystko,ale zrealizowanie go to wymaga pracy,a tu Jej nie było.Czerwona kartka sory.

maryna 2009-09-13 12:44:05


4.

Tasiorku !Ludzie przyszli bo są przyzwyczjeni do imprez na poziomie.Nie wiedzieli ,co to będzie i większość była zawiedziona.Szczególnie młodzież,która liczyła na tańce.Uważam ,że ukraińcy potrafią się bawić i zrobić lepsze imprezy niż ta co była.Nawet fakt potraktowania Pana Bogdana i przerwanie mu Jego wyjaśnień było ogromnym nietaktem.Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, to było ośmieszające.Zresztą jakie to było wesele?Związek powinien się obrazić,bo to była kpina.

lina 2009-09-13 13:00:39


5.

¦miechowiskiem to są ludzie, którzy wypisują takie głupoty !!!!!!!!!! Jak macie pomysły to zróbcie coś, żeby wszyscy byli zadowolenie, a nie tylko krytyka!!!!!!!!!!!!!! Po co w ogóle przychodziliście skoro " jak piszecie to była:kpina, śmiechowisko itp.?" Nie rozumiem!!!!!!! Zamknijcie się w domu i nie wychodzcie na ulicę, bo o Wy jesteście jedną wielką ..................

2009-09-13 16:04:13


6.

Zespół grał fajnie (szkoda że wokal po ukraińsku),prowadzenie kiepskie i odniosłem wrażenie że to było tylko dla mniejszości..Kiedy coś będzie dla "mniejszości polskiej",bo ostatnio wszelkie imprezy okupują zespoły ukraińskie.Ta integracja to już mi bokiem wychodzi.Tym bardziej że mniejszości wcale nie chcą się z nami integrować(nic na siłę).

patriot 2009-09-13 16:18:34


7.

A któż broni krytykować? Czy każdemu musi podobać się to samo ? Tasiorek, podobało Ci się - no to fajnie. Innym niekoniecznie musiało.

no-one 2009-09-13 17:07:52


8.

Mi się bardzo podobało:) Mimo,że nie było do dograne na tip top ale bardzo sympatycznie było posłuchać np zespołu z repertuarem ukraińskim.Jeśli komuś się coś nie podobało to mógł zostać w domu...widać mało kto zrozumiał cel tej imprezy ...jak jest coś organizowane w Reszlu to zawsze się słyszy tylko słowa krytyki a jak nic się nie dzieje też jest nie dobrze...ludzie określcie się czego wy chcecie...? Brawa dla pana Mirka pierwsze koty za płoty ;)następna impreza będzie lepsza

su 2009-09-13 17:26:35


9.

Z Ukraińskiego wesela to były tylko stroje i zespół który grał .Tym co sie tak podobało to powinni pojechać na prawdziwe Ukraińskie imprezy dla porownania bo ta co była to raczej parodia i wysmiewanie sie.Organizacja całej imprezy do bani ,na to ktoś przekazal kasę to można było zaprosic jakieś zespoły nie koniecznie Ukraińskie bo nasz region jak i kraj Polska są wielonarodowościowe,a poznać inne kultury i ich obyczaje to wielki plus bo w szkole tego nie nauczą a warto wiedzieć coś o kulturze może mieszkającego obok sąsiada albo znajomego,myśl byla bardzo dobra w zorganizowaniu takich koncertów lecz normalny laik nie wyniósł by nic pouczającego bo zobaczywszy na stroje w ktorych byli prowadzacy pomyślałby że gorale ale bez ciupag i kapeluszów a ubiór tez ma swoją historie i nalezalo o tym wspomniec bo jest naprawdę piękny

ja 2009-09-13 17:28:38


10.

Jestem zdegustowana większością tekstów i komentarzy! Czy w Reszlu mieszkają tylko zgorzkniali, sfrustrowani ludzie, którzy potrafią tylko krytykować-bo to najłatwiej!! Nie mają pojęcia ile pracy, czasu własnego trzeba poświęcić, by przygotować imprezę. A czy w ogóle wiecie jaki był cel tej imprezy?? Oprócz Pana M wiele ludzi było zaangażowanych w to przedsięwzięcie. Spróbujcie to docenić i znaleĽć to co było dobre a nie szukać błędów, które nie wpłynęły na cel imprezy. Każdy wymądrzający się na tym forum niech spróbuje napisać projekt, znaleĽć sponsorów i dostać pieniądze na zorganizowanie czegokolwiek reszelskiemu społeczeństwu. Jestem pełna uznania, bo Ci, którzy to zorganizowali w moim odczuciu są siłaczami bo zrobili to bezinteresownie, społecznie, otrzymując w zamian gorzkie słowa krytyki.

:):) 2009-09-13 18:35:25


11.

Jak się nie umie to się nie robi,a nie potem chwali.Jak robiło to wielu ludzi to jeszcze gorzej ,bo pokazali ,że nie potrafią.Za czyjeś pieniądze łatwo jest się bawić.Jaki był cel tej imprezy bo nie bardzo nadal rozumiem.Mnie jedynie właziło w oczy tylko to ,że ten człowiek chce się pokazać. Widać Gosiaczek poziomem dorównujesz do tego gościa.Może Ty zorganizujesz jakąś imprezę, to wtedy Ciebie ocenimy.Krytyka jest potrzebna ,żeby więcej takich klap nie było.

maryna 2009-09-13 19:42:21


12.

Stowarzyszenie "Reszelanie" zorganizowało imprezę Citaslow i Równiankę,też za państwowe pieniądze ,ale to były imprezy na poziomie.Wszystko zaplanowane i prowadzone z tempem.Nie zapomniano o młodzieży.Teraz sami porównajcie i nie dziwcie się,że ludzie tak piszą.Pracę trzeba wykonać dobrze.

tesa 2009-09-13 20:20:09


13.

Zgadzam sie sie z maryna, ze w akcji bierze udzial wielu ludzi, to nie znaczy , zeby zaraz tak chwalic . Kicha i tyle. Ktos wydal nasze pieniadze z marnym efektem. Mamy wiele imprez tego lata i mozna porownac. Ta , niestety wypadla mizernie. Faktycznier, zamiast zajmowac sie kultura zagranizna, moze lepiej przyjrzec sie mieszkajacym niedaleko sasiadom, np. Kurpie albo nawet Mazowsze.

2009-09-14 05:43:16


14.

Krytyka jest wskazana ale czasami to żal czytać bo serce płacze.Rączka paluszek i stuk ,stuk w czułko.Najlepiej nic nie robić i narzekać na tych co coś chcą z siebie dać.Chciałbym podziękować dla organizatorów za poświęcenie i nie przejmujcie się frustratami bo oni muszą krzyczeć by zagłuszyć własną nicość i marność.Dzięki za wszystko.Bardzo miło spędziliśmy sobotnie popołudnie, a jak komuś nie pasuje to do domku i lulu.

jerry13 2009-09-14 06:26:36


15.

Jerry sam jesteś flustratem,było cienko to ludzie komentują.Jaka praca i jakie poświęcenie?zwykła partyzantka.Robi gościu na siłę imprezę aby się dowartościować,po co?A Ty pewnie na kiełbaskę się załapałeś,dlatego tak chwalisz.

patriot 2009-09-14 10:45:42


Komentarz

wróć do tematów forum

V Regionalny Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy klas III

Dzień Ziemi jest doskonałą okazją do tego, by zorganizować Regionalny Konkurs Ekologiczno - Przyrodniczy. Właśnie tego dnia już po raz piąty odbył się w naszej szkole konkurs dla klas 3 szkół podstawowych. Patronat honorowy nad konkursem objął Warmińsko - Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie oraz Mazurski Park Krajobrazowy z siedzibą w Krutyni.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble