wróć do tematów forum

spichrzowa

Komentarz

marek 06-07-2010 godz 09:40

Wąska uliczka,piesi i zakaz parkowania na ulicy.Niestety nikt tego nie przestrzega.A straż miejska zajęta pilnowaniem parkingu przed magistratem nie wiadomo dlaczego zawlaszczonym przez pracowników.Ile zyskalibyśmy miejsca gdyby pracownicy nie blokowali go przez caly dzień.Jak rano postawią samochódy tak do 16-tej blokada a turyści po zrobieniu kólecza wokól magistratu jadą do bardziej przyjaznego miasta.

1.

Wszyscy tak się podniecają tymi turystami. A tak naprawdę to jaką korzyść z turystów mam np. ja - przeciętny mieszkaniec Reszla? Turyści nabijają kabzę tylko gastronomii i hotelarzom. Niech oni zadbają o przyjazne środowisko dla turystów. Niby dlaczego urzędnik miałby powiększać majątek i tak już bogatych hotelarzy i restauratorów? Turyści tylko zostawiają "syf" na plaży i plączą się po mieście. ;)

Mietek 2010-07-06 10:39:37


2.

otworz restauracje to nie bedziesz narzekal:)

majhobdgdgdg 2010-07-06 10:59:29


3.

Zadanie dla nowych radnych - wybudować parkingi np. przy ulicy Płowce ( tyle wolnego miejsca do zagospodarowania )

frazes 2010-07-06 22:24:12


4.

gratuluje mietku myslenia tylko o sobie.

gratulacjew 2010-07-09 20:04:00


5.

Do wpisu nr 2 - w którym słowie (słowach) ja narzekam? Do wpisu nr 4 - wskaż, która myśl jest o sobie (czyli o mnie).

Mietek 2010-07-09 23:04:42


6.

teraz na spichrzowej jest luzik.zobaczycie co będzie jak zacznie się rozpadać spichlerz,a patrząc na jego przechył to już nie długo

obermufi 2010-07-23 12:31:06


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble