555 27-12-2020 godz 18:29
Czy w naszym mieście albo chociażby w mieście powiatowym nie możnaby postawić lodówek na żywność dla potszebujacych nie organizujemy żadnych imprez to jakieś pieniądze gmina i powiat ma a tyle żywności po świętach ludzie wyrzucaja do śmieci.
1.
Potrzebujących.Nausz się pisać.
UG. Reszel 2020-12-27 19:13:58
2.
Dobry pomysł ale obawiam się że jest to w gestii władz a jak do tej pory nic nie zrobiono by pomóc mieszkańcom którzy stracili pracę z powodu pandemii ,idąc szerzej w tym temacie to nasze sklepy też niszczą żywność nie sprzedaną ,marnotrawstwo widać na każdym kroku choć jest wiele osób starszych które by skorzystały z takich darów.
Halina 2020-12-27 19:47:45
3.
Halyna chłopie ile Ty masz tych nicków? :-D
2020-12-28 08:24:41
4.
Do UG. ...No tak nie zdziwię się jeżeli jesteś z reprezentacji urzędniczej bo to Twój największy problem nie ludzka bieda tylko żeby w papierkach było wszystko poprawnie. Zero współczucia dobre posadki ciepełko i pełne brzuszki i jest raj na ziemi . .wiesz niektórzy mają dysleksję i czasami zawodzi słownik ale to pikuś w porównaniu z takimi ludźmi jak ty którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia życzę ci wszystkiego najlepszego w nowym roku i oby nigdy cię bieda nie dopadła.
555 2020-12-29 13:18:03

Mała sypialnia to prawdziwe wyzwanie aranżacyjne. Chcesz, żeby była przytulna, stylowa i funkcjonalna – a do tego sprawiała wrażenie przestronnej. Dobra wiadomość? Odpowiednio dobrany dywan potrafi zdziałać cuda. Modny dywan to nie tylko element dekoracyjny – to narzędzie, które przy odrobinie wiedzy pozwoli Ci wizualnie rozciągnąć każde wnętrze. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy wyborze dywanu do małej sypialni i jak dopasować go do reszty wystroju, by całość prezentowała się spójnie i nowocześnie.
wiecej...Reklama