Kiebab Fan 19-11-2010 godz 11:24
W niedzielę wybory. Więc idĽmy głosować mądrze i typować trafnie. Czas najwyższy aby na Reszel z slow city zmienił się w HIGH SPEED CITY.
1.
Kandydaci jacy są wszyscy widzą, ale największą rolą mieszkańców jest uczestnictwo w posiedzeniach radnych miasta i twarde egzekwowanie i rozliczanie ich działań i ich przedwyborczych obietnic !!!!!!!!
reszelanka 2010-11-19 11:02:50
2.
Obecni pokazali co potrafią zrobić,niektórzy uaktywniają się przed każdymi wyborami ,ale nie dajmy się zwieść.Wymiana całkowita może tylko coś zmienić.
janko 2010-11-19 13:50:57
3.
Nareszcie jakieś pozytywne wypowiedzi dotyczące potrzeby zmian w Reszlu. Trzymamy kciuki w niedzielę aby rozsądek pozwolił wybrać tych, którzy mają realne pomysły na zmianę Reszla ze slow na high speed :)
Mieszkanka B-C 2010-11-19 14:09:40
Wybór miejsca pracy potrafi diametralnie zmienić naszą produktywność, skupienie i nastrój. W 2025 roku praca zdalna to już codzienność – około 60% ludzi na świecie wykonuje pracę w modelu hybrydowym, łącząc pracę w domu z tą, wykonywaną w biurze. Każde popularne miejsce – dom, biuro czy kawiarnia – ma swoje plusy i minusy. Wspólnym mianownikiem jest jedno: stabilny internet. Dlatego oferta na kartę z dużym pakietem danych to dziś obowiązkowy element dla każdego, kto chce być mobilny.
wiecej...Reklama