wróć do tematów forum

karta mieszkańca Reszla

Komentarz

tobiasz 29-05-2026 godz 10:52

Przysiadłem do aktywacji tej karty reszelaka, aby mieć te 2 godziny darmowego parkowania (kpina totalna, no ale cóż), jakież było moje zdziwienie jak na końcu formularza zażądali pierwszej strony PIT! no może jeszcze numer buta i blika potwierdzić? polecam przejrzeć jeszcze jakie benefity proponują przy posiadaniu tej karty - to się Państwo pośmieją, bo benefitów BRAK!!!Ta cała gmina to jest coraz większa porażka, z dnia na dzień coraz bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu, a z naiwnością wielką głosowałem na tą bandę patałachów.Reszel zwija się w zatrważającym tempie!

1.

To jest początek końca, naprawdę. Pomysły totalnie spod d***y

eluwina 2026-05-29 13:46:03


2.

ja sie pytam, czy te dwie godziny parkowania dziennie są całkowicie za darmo, czy dopiero po opłaceniu 20 zł za abonament?

wk..ny 2026-05-29 13:54:38


Komentarz

wróć do tematów forum

Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i Oświęcimia

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble