dnia: 01-10-2010 godz 20:48 barbara napisał(a):

Temat: oszust

czy kogoś też oszukał calkiem niedawno Pan, ktory chodzil po domach i oferowal wymiane drzwi i sprzedaz rolet- mowil ze jest z Bartoszyc.spisal ,,umowe" wzial zadatek na poczet kupna rolet i zwial. do dnia dzisiejszego nie ma ani rolet ani pieniedzy. dran jeden. dobrze, ze niewiele mu zaplacilam bo od poczatku wydal mi sie podejrzany.dzis nie odbiera telefonu.

dnia: 2010-10-02 10:41:23 wp skomentował(a):

1. Gdzie to rozum naprzód płacić.

dnia: 2010-10-02 11:46:21 kasia skomentował(a):

2. mnie tez oszukal.zaplacilam niewiele bo 80zl ale szkoda i tego, tylko ze ja zamowilam drzwi.a umowe tez podpisalam.dzis telefon milczy. myslalam ze tylko do mnie nie chce przyjsc jak moj maz powiedzial mu jest gburem i ze jest opryskliwy-bo faktycznie taki byl.mam nauczke juz wiecej nie wpuszcze do domu zadnego domokrazcy

dnia: 2010-10-02 17:55:27 janko skomentował(a):

3. Macie takie rzeczy w sklepach i można taniej kupić niż u tych domokrążców ,czy naprawdę ludzie są jeszcze naiwni...rolety tanie są w sklepie żelaznym,polomarkecie i wielu innych ,nie rozumiem po co dawać kasę taki draniom.

dnia: 2010-10-03 09:22:20 szcze_pan skomentował(a):

4. Nie można generalizować. Nie każdy człowiek, który przychodzi do was to złodziej. Dla wielu ludzi jest to po prostu praca, którą wykonują najlepiej jak potrafią. U mnie facet też przyszedł ( pewnie to nie ten sam facet,bo od kilku dni mam nowe drzwi w dobrej cenie). Tylko, że ja nie zapłaciłem zaliczki, więc nie było ryzyka z mojej strony.

dnia: 2010-10-03 09:29:20 skomentował(a):

5. Nie można też być naiwnym, zobaczcie sobie, ile takie drzwi kosztują w normalnych marketach budowlanych i sami odpowiecie sobie na pytania jeżeli już zamontowaliscie, ile przeplaciliście... Takie działaniania mają na celu nabijać klijenta ,ale kto z Nas się przyzna jeżeli nawet tak jest.No chyba,że nie liczymy się z kasą, to pewnie niech nabijają.

dnia: 2010-10-04 09:49:16 1966 basia skomentował(a):

6. brawo naiwniacy - za wasze poglądy i głupotę.

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania