dnia: 21-05-2010 godz 11:02 wojtek napisał(a):

Temat: Pomocyyyyyy!

Czy ktoś może mi podać jakiś skuteczny sposób na urzędnika ADM, który od trzech lat na prośbę o załatanie dziury w dachu budynku ADM z uporem maniaka odpowiada że w przyszłym tygodniu. Gość ignoruje klienta odwracając się ostentacyjnie pokazując mu wzgardę. Nie chodzi mi o skargę tylko o sposób. Skarga z pewnością uderzyła by we mnie a tego bym nie chciał(mam rodzinę).Chciałbym go podejść jakimś sposobem. Dzięki z góry.

dnia: 2010-05-21 11:57:17 janko skomentował(a):

1. Dobre,nic nie poradzisz,tam decyduje Pani kierownik ,a ta decyduje według uważania.To nie powinno tak funkcjonować.ADM nie powinien w takiej formie istnieć ,jeżeli już to może z Zukiem i jakaś grupa remontowa.Wtedy może coś by było,a nie siedzą Panie na nic nie mają ,nic nie można załatwić,bo ich to nie dotyczy.Gdyby Panu Burmistrzowi w Ratuszu się lalo to zaraz by naprawili jak zresztą było niedawno.

dnia: 2010-05-21 13:17:12 men skomentował(a):

2. pisze się pismo listem poleconym ze zwrotką o tym dachu. następnie się pisze w piśmie że zgodnie z kodeksem postepowania administracyjnego wszelkie sprawy załatwia się pisemnie więc prosisz o ustosunkowanie się do danej informacji.zawsze masz na papierze czemu nie chca ci zrobic dachu.ja grzecznie prosiłam chodziłam aż w koncu napisałam pismo.podziałało.

dnia: 2010-05-23 00:40:42 dzika locha skomentował(a):

3. Niestety w biurokracji wszystko musi być na papierku i w teczce. Bez pism sie nie obejdzie. Jak dostaniesz odpowiedĽ odmowną, pisz z prośbą o wyjaśnienia itd... Pisma działają.

dnia: 2010-05-23 09:12:15 -> Kto¦ <- skomentował(a):

4. Czy moze ktos wie kto ma wieksza wladze niz kierownik ADM-u ?

dnia: 2010-05-23 09:41:24 szcze_pan skomentował(a):

5. Chuck Norris

dnia: 2010-05-23 10:56:07 men skomentował(a):

6. papier i papier.dach ci sie zawali to pokażesz papier że interweniowałeś, a tak prosząc komu udowodnisz, że sam w tej sprawie chodziłeś.a papier to dowód i do niego muszą się ustosunkować tj. odpisać. a jak masz cos na papierze to idĽ wtedy gdzie masz pomysł i działaj jeśli to tam nie pomoże

Ty odpowiadasz: *

e-mail: (*)

nick: *

proszę wpisać to słowo:

(*) - pola obowiązkowe

Uwaga.
Posty zawierające adresy stron www lub e-mail nie są zapisywane.
Treści o charakterze reklamowymusuwane,
Adresy e-mail nie są ujawniane.

wróć bez zapisywania