wróć do tematów forum

impreza imprezą a bezpieczeństwo na drodze

Komentarz

wokal 10-07-2010 godz 20:18

impreza pod ratuszem dla dzieci, i co?samochody jeżdżą sobie jak chcą?organizator przewidział konkursy dla dzieci poza wyznaczonym terenem również na ulicy a samochody?proponuję wyłączenie całkiem ruchu w czasie takich imprez.jest objazd koło zamku.ale kogo to obchodzi.zacznie obchodzić jak stanie sie krzywda

1.

pffff ale mi to impreza.zal normalnie.

dj 2010-07-11 00:31:41


2.

Tobie żal ,a nam się podoba.Nie to dicho w Rycerskiej może lepsze,że już nikt prawie chodzić nie chce.

tesa 2010-07-11 09:14:48


3.

Niestety, ale to już nie są dni Reszla takie jak kiedyś. Na takiej imprezie widać całą patologię tego miasta, buractwo, pijane dzieci, syf na mieście i chojracy, którym przeszkadza wszystko co nie może oddać... Super mi się podoba. Smutne to.

4String 2010-07-11 09:22:56


4.

No nie ludzie dajcie spokój nie oceniajcie, a bawcie się.Co się z Wami dzieje?Nie takie jak kiedyś ,wy też nie jesteście tacy jak kiedyś.Mamy to i teraz i trzeba korzystać,a jak nie to siedzcie w domu i nie narzekajcie.Niech się bawią ci co chcą i potrafią.Pogoda dopisała.Jest dobrze.

reszelos 2010-07-11 11:03:52


5.

No właśnie niech się bawią a nie robią burdel. Żal było patrzeć na to wszystko... I niby czemu mamy nie oceniać?

Suchar 2010-07-11 13:15:34


6.

Podaj nazwisko to Ciebie ocenimy,bo od oceniania są wszyscy, a od roboty parę osób.Zrób i ty coś, wtedy to pooceniamy Ciebie.Zobaczysz jak fajnie mądralo.

maryna 2010-07-11 13:39:15


7.

trzeba być kucharzem żeby ocenić smak zupy?

Suchar 2010-07-11 14:36:56


8.

A co do dyskoteki to Dj Jokyey juz kiedys sie tez nachlal i dyskoteka skonczyla sie wczesniej, kto go bierze mialo byc do 4 rano a bylo do 2 godz.Czy Miejski Osrodek Kultory placi dla takiego patalacha.

reszelanin 2010-07-11 14:38:28


9.

Nie wychodzcie z domu bo widzę ,że słoneczko wam na główkę działa.

tesa 2010-07-11 15:17:19


10.

Przechodząc przez centrum w niedziele o 3 rano zobaczyłem masę śmieci, butelek, puszek, bijących się i wyklinających młodzieńców. Dla mnie to dramat, jak można robić w swoim mieście taki syf. Trzeba być kompletnym idiotą, by pusta puszkę wyrzucać na ulicę, a nie do śmietnika.

solid_strikes_again 2010-07-11 19:38:06


11.

Podsumujmy; nie podoba wam sie nic, wiec moze niech nie bedzie w ogóle imprez? A nie... wtedy bedzie narzekanie: Dlaczego w Reszlu nic sie nie dzieje?! Przejmujcie sie soba a nie mlodzieza, trudno, bawcie sie a nie! A zuk w nocy sprząta, smietnikow troche za malo. Racja, ze syf, ale troche dystansu, zabawy i docenienia staran MOK-u

łubu dubu 2010-07-12 01:13:01


12.

Czy widzisz gdzieś tu krytykę w stronę MOKu ? Tak dystans do debilizmu, niech niszczą co się a co tam, przecież to nie moje... Bardzo zdrowe podejście :)

4String 2010-07-12 02:30:50


13.

no cóż przyznajcie sami, coraz gorzej jest z roku na rok jeśli chodzi o repertuar, bo oczywiście kto się chce bawić to będzie się dobrze bawić ale raczej przy lekkim znieczuleniu.

men 2010-07-12 08:17:02


14.

Repertuar w tym roku bardzo dobry; dwa znane zespoły i wystarczy. Zabawa była. Rok temu chyba troszeczke słabiej było.

łubu dubu 2010-07-12 08:26:36


15.

Jak zwykle ocenianie repertuaru ,ale każdemu nie dogodzisz.Z tego co wiem pieniędzy jest niewiele i tak robi się co można.Prawdopodobnie straczyłoby na jeden zespół na godzinke, gdyby tak zrobic to Dni Reszla trwałyby z 2 godziny, a tak dzięki pomyslom MOK bawimy się 2 dni,więc o czym tu mowa.Jeżeli ludzi jest dużo,a jeszcze informacja ,że wiele ludzi z poza Reszla zwiazanych rodzinami i nie tylko corocznie przyjeżdza ,własnie na te dni to chyba jest własnie plus.Wczoraj usłyszalem od kętrzyniaka: właśnie przyjechałem ,żeby zobaczyć co tu się dzieje bo u nas lato z radiem,jednak u was jest fajniej.To było sympatyczne porównanie ,że nie trzeba czegoś wielkiego i znanego,żeby było dobrze.Zatem nie narzekajmy.

reszelos 2010-07-12 11:24:47


16.

Tylko ławek za mało,dlaczego nikt nie słucha podpowiedzi ludzi,już o tym pisano wiele razy.Przecież takie ławki mogą też stać na ulicy,teraz wiem dlaczego ludzie chcą do amfiteatru, bo tam mogli usiąsć, jak nie na ławce, to na trawie,tu takiej możliwości nie mieli.

janko 2010-07-12 11:49:28


17.

Ja powiem żę na tym DJ Paulu się zawiodłem mocno, po za tym wydaje mi się że był to set z zeszłego roku ale to moje zdanie. Grupa Operacyjna wypadła fajnie, przynajmiej nie bylo playbacku a Toples... wiem że powinno patrzeć się pod względem ludzi ale czemu nie można zaprosić jakiegoś Dżem czy kogos bardziej kultowego... kiedyś to Wodecki był i Czerwone Gitary, a teraz widzę że dni reszla schodzą na stronę techno polo....

sadas 2010-07-12 11:52:26


18.

No moglo by byc cos bardziej ciekawego.Disco polo jest co roku.A co do lawek to naj lepsze jest to ze jak nie masz gdzie usiasc i usiadziesz na krawezniku to zaraz albo straz miejska sie czepia albo policja.Czy naprawde ciezko jest dostawic te 10 czy 20 lawek wiecej?

avila 2010-07-12 12:39:21


19.

"Przejmujcie sie soba a nie mlodzieza" Tak pewnie , niech młodzież tłucze 40-paro letniego faceta który szedł z synkiem do domu, niech kilku osobowa grupa młodzieży na*ierdala jednego chłopca, niech młodzież niszczy wszystko co możliwe-bo tak. Przecież możemy się po prostu przejąć sobą :)

Suchar 2010-07-12 13:24:49


20.

Dni Reszla wypadły całkiem dobrze ,oczywiście nie licząc kilku incydentów z pijanymi panami i paniami.Choć raczej słucham innej muzyki to Grupa Operacyjna bardzo mi się podobała a jeśli chodzi o naszego DJ Paula to kompletna klapa może jednak powinien poćwiczyć w domu nim się całkiem skompromituje.

reszelanka 2010-07-12 14:09:46


21.

Co do śmieci, skoro jesteście tacy mądrzy pokażcie mi gdzie był jakiś pusty śmietnik? Wszystkie były wypchane po brzegi, więc o śmieci trzeba mieć pretensje nie do ludzi a do organizatorów.

ja 2010-07-12 15:32:35


22.

Dj Paul, no padaka niestety, Dżem to chyba jednak nie na nasze możliwości. Największym minusem dnia wczorajszego był występ zespołu ADHD, wypuszczenie ich jako pierwszych to zły pomysł, powinni wystąpić zdecydowanie póĽniej, co najmniej około 22. Grali bardzo fajnie i energicznie i rozkręciliby dobrze imprezę tylko niestety mieli jeszcze zbyt małą publikę o tak wczesnej godzinie :) może następnym razem będzie inaczej :)

4String 2010-07-12 15:56:54


23.

no ale nie można było bo przecież śpiewać każdy może jest ważniejsze ....

d2d 2010-07-12 16:51:44


24.

imprezka była super, ja dziękuję wszystkim tym co mieli coś wspólnego z zaproszeniem grupy operacyjnej. Było rewelacyjnie, i Toples też może być. Jednym słowem najlepsze dni Reszla w moim krótkim życiu, jakie pamietam. "Głowa do góry, rządzi Reszel"

2010-07-12 17:34:27


25.

imprezka była super, ja dziękuję wszystkim tym co mieli coś wspólnego z zaproszeniem grupy operacyjnej. Było rewelacyjnie, i Toples też może być. Jednym słowem najlepsze dni Reszla w moim krótkim życiu, jakie pamietam. "Głowa do góry, rządzi Reszel"

2010-07-12 17:34:33


26.

imprezka była super, ja dziękuję wszystkim tym co mieli coś wspólnego z zaproszeniem grupy operacyjnej. Było rewelacyjnie, i Toples też może być. Jednym słowem najlepsze dni Reszla w moim krótkim życiu, jakie pamietam. "Głowa do góry, rządzi Reszel"

2010-07-12 17:34:34


27.

kurde a co juz nie pasuje ze ,,spiewac kazdy moze,,? jak bys laskawie zauwazyl/a wszystko poszlo o godzine do tylu. a ze tak byl program ustawiony no to sorry. ,,Spiewac kazdy moze,, jest poniekat wpisany w kazdy program Dni Reszla i ma swoje miejsce wiec nie widze powodu do rozkminiania. moze zamiast pisac podsun jakis pomysl lub pomoz w organizacji .... ogolnie Dni Reszla wypadly super. a ze sluzby porzadkowe nie wyrabialy sie to daje im nauczke na przyszosc by bardziej sie przylozyli do pracy.

reszel 2010-07-12 22:11:32


28.

zainwestuj w słownik :)

Suchar 2010-07-12 23:51:21


29.

31 lipca DJ PAUL ZNOWU DO NAS ZAWITA.ZNOWU TO SAMO BEDZIE

majhobdgdgdg 2010-07-13 00:02:28


30.

"¦piewać każdy może" trwa już 13 lat.ZnajdĽ mi drugie miasto w Polsce gdzie podobny projekt jest realizowany przez tyle lat i tylu dorosłych ludzi,którym CHWAŁA za to , że starają się coś robić nie tylko dla siebie ale dla szerokiego grona mieszkających tu ludzi."a może warto spróbować samemu wziąć udział zamiast krytykować",co ma być wcześniej a co póĽniej.Wiem z doświadczenia,że wielu mieszkańców(widzów)przyszło właśnie na ten program.I jeszcze tylko jedna uwaga proponuję podrzucić dobry pomysł,napisać dobry program pozyskać odpowiednie fundusze lub znaleĽć sponsorów do jego realizacji i droga otwarta."KAŻDY MOŻE ¦PIEWAĆ"ale myślę,że "KAŻDY MOŻE SIĘ TEŻ WYKAZAĆ DOBRYM POMYSŁEM"i go realizować,a nie krytykować coś co ma już tradycję.GRATULACJE dla organizatorów programu dla tych co krytykują wielu nowatorskich pomysłów życzę i ich realizacji.

mieszkaniec 2010-07-13 02:03:33


31.

do Suchar-zauwaz ze pisze bez polskich znakow:) wiec nie wysilaj sie zbytnio i nie sprowadzaj uwagi na to jak kto pisze tylko o co chodzi w moim poscie. Pozdrawiam Cie:) a dziekuje za poparcie mojej opini dla ,,Mieszkanca,,:)

reszel 2010-07-13 09:18:26


32.

ja nic nie mam do śpiewać każdy może ale mogło to być przed ADHD i Mahoniem

2 2010-07-13 11:37:23


33.

witam wszystkich ja jestem starszym człowiekiem i mi się nie podobała dyskoteka .powinna być zabawa dla ludzi starszych .teraz młodych macie na pierwszym miejscu a na ludzi starszych w ogóle nie patrzycie

janek@wp.pl 2010-07-13 12:14:41


34.

"dnia: 2010-07-13 11:37:23 2 odpisał: 32. ja nic nie mam do śpiewać każdy może ale mogło to być przed ADHD i Mahoniem" Oczywiscie ze tak, takie zespoly powinny wystepowac pozniej, ile ludzi byloby na ADHD albo na Mahoniu. Sporo publicznosci poswiecila final w pilke nozna po to by przyjsc na koncert, a jakby byl pozniej to napewno pojawilaby sie wieksza czesc mieszkancow miasta i napewno nie zalowali by sadzac po ablauzie jkai dostalo ADHD czy Mahon

JA123 2010-07-13 19:27:07


35.

Nie przesadzajcie,gdyby chcieli, to by przyszli i wcześniej,widocznie im ten klimat nie odpowiada,bo i takie głosy słyszałem,wokalista ADHD zarozumialy, a perkusita oprócz siebie nie widział nic ciekawego każdego krytykował, to wyrażał dośc głośno.Zresztą wcale nie byli aż tacy super,wiało nudą, nasze miasteczko jest już nieco starsze i takie własnie grania powinny być w innym dniu,młodzi niech sobie jeżdzą po okolicach na imprezy.Trzeba robić imprezy dla dzieci, ludzi w średnim i starszym wieku.Jest jeszcze inne wyjście takie grania robic własnie 31 lipca tak jak to teraz będzie,to jest typowo dla młodzieży i my to zrozumiemy,natomiast Dni Reszla właśnie powinny być bez takich zespołów bo i czasu dużo zajmują i trzeba czekać, a siedzieć nie ma gdzie.Powiem też ,ze byłem na tych zespołach ale tylko dlatego ,żeby sobie zająć miejsce na SKM,ale nie ciekwiło mnie to zbyt.Jednak zrobiłem sztuczną frekwencję, jak wiekszość ludzi w średnim i starszym wieku.

janko 2010-07-13 22:22:08


36.

do janko: szkoda, ze masz takie podejscie do ludzi, ktorzy wkladaja mase pracy w to zeby publicznosc byla zadowolona:(

JA123 2010-07-13 22:27:40


37.

Doceniam pracę,ale tu tylko piszecie o zespołach ustwiając im godziny.Inni też wystepują i od kilku lat mają swój czas do którego się przyzwycziliśmy i nie chcemy tego zmieniać.Jednak z tymi zespolami byloby dobrze ,żeby był taki dzień specjalnie z muzyką na żywo.Widzę ,że są takie plakaty na 31 lipca i wszystko będzie dobrze.Niech każdy ma co lubi.

janko 2010-07-13 22:54:12


38.

Ogolnie impreza fajna, nie ma co narzekac , Nasz Reszel nie jest zbyt bogatym miastem i nie moze sobie pozwolic na Wielkie Gwiazdy. Mi sie ogolnie prawie wszystko podobało. Kazdy tu sie czepia tego czasu , kto kiedy ma wystapic. Dla mnie bylo naprawde ok.byly fajne koncerty, grupa operacyjna nie moja muzyka ale dali czadu, fajnie sie bawiłem, przy włochach troche mniej, adhd mocno energicznie, nozka mi potupywała, zarazem ciekawie jak na mlodych ludzi i nie po łepkach, NBB super, kawal dobrej roboty, technicznie elegancko. jestem zwolennikiem takiej wlasnie muzy na zywo, ale mieszkamy w miescie starych ludzi, dziewczyn z klubu disco i maniakow disco polo ,takze nie ma sie co dziwic ze toples zrobil największy szał, mimo ze playback i żenująca muzyka. ale to się dziś ludziom podoba, tak moda czy co. Spiewac kazdy moze bylo tez bardzo ciekawe i ludzie sie fajnie bawili. Spiewali ludzie rzeczywiscie swietni , ale byli tez nieco gorsi, sęk w tym ze publika sie fajnie bawila. Wiadomo że wtedy już ciemno bylo i alkohol w zylach to i zabawa sie pozniej zaczęła ale przygotowane calkiem fajne . Pani Beata sie jak zawsze postarała. Impreza zorganizowana dosyc fajnie, jak na budżet naszego miasta to nudno nie bylo.Troche ochrona nie dbała o bezpieczenstwo bo sie młodzież biła na kazdym kroku. powiedzmy , że "takie czasy" cała reszta na plus

marek 2010-07-14 17:33:31


39.

Do Janko: Masz rację, zespoły na żywo powinny mieć swój dzień... Jednak obchody dni miasta to ZAZWYCZAJ zespoły na żywo. ¦piewać każdy może, ok, super inicjatywa. Nie ma się co przyczepić Co do ADHD, NBB I Topless... Występ Topless z playbacku będzie żenujący po wcześniejszym usłyszeniu dwóch zespołów które naprawdę starały się NA ŻYWO dać coś od siebie. Ale uczucie zniesmaczenia będzie tylko u kogoś kto Lubi muzykę na żywo. Reszta po prostu chce się wytupać. Jak ktoś już wcześniej napisał Reszel jest miastem starszych ludzi oraz młodzieży Arena-Disco-Polo. Reszta to mniejszość. I ja to rozumiem. Jednak to forum jest pełne skrajności i użytkownicy wyglądają z boku trochę jak rozwścieczone psy, są gotowi poruszyć niebo i ziemię żeby dowieść swego. Dlatego często padają przesadzone komentarze.

email 2010-07-20 14:08:12


40.

tylko dla scislosci - nie wystapil zespol NBB, ale MAHON BLUES CAFE. Zupelnie inny zespol, fakt, czesc muzykow z NBB, ale trzymajmy sie stanu faktycznego

grawo 2010-07-20 17:53:19


41.

Do tego typu imprez jest przeznaczony amfiteatr w parku, a nie granie całe noce ludziom pod oknami(niektórzy w tym mieście pracują)

jarek 2010-07-21 14:04:11


Komentarz

wróć do tematów forum

Nowoczesne rozwiązania dla tradycyjnych mebli

W czasach, gdy domy i mieszkania coraz częściej stają się odzwierciedleniem osobistych preferencji i stylów życia ich mieszkańców, możliwość personalizacji wnętrz jest bardziej pożądana niż kiedykolwiek. Jednym z najprostszych i najbardziej koszt-efektywnych sposobów na odświeżenie wyglądu wnętrza jest zmiana frontów meblowych.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble