wróć do tematów forum

ankieta wyborcza

Komentarz

tyt 05-05-2010 godz 09:03

kogo byście widzieli w ratuszu jako burmistrza i dlaczego? proszę tylko z powagą.

1.

ja bym na tym stanowisku widziała jakiegoś socjologa. Socjolog rozpoznaje i bada procesy i zjawiska zachodzące między ludĽmi. Stara się w ten sposób poznać i zrozumieć zasady, na jakich funkcjonuje społeczeństwo. Zainteresowanie socjologa koncentruje się na takich instytucjach społecznych jak rodzina, praca, szkoła, organizacje religijne czy polityczne. Bada on także inne zbiorowości i grupy społeczne. Socjologa interesują przede wszystkim procesy zachodzące w takich zbiorowościach (konflikt, przystosowanie, współpraca, dezorganizacja itp.). Umiał by nam jakoś podnieść rangę naszego miasteczka, przeprowadził by jakieś badania zwróciłby uwagę na społeczeństwo. Ale to tylko moja uwaga.

2010-05-05 12:49:47


2.

Zgadzam sie w zupełności z autorem tekstu, pod warunkiem jednak że będzie to socjolog nie tylko z wykształcenia, ale i z zamiłowania. Myślę ze posiadanie samego tytułu naukowego nie świadczy o przydatności osoby w danej sytuacji. Musi to być osoba "z duszą" i lubiąca robić to czego sie nauczyła.

emigrant 2010-05-06 07:41:09


3.

bardziej chodziło mi o konkretne osoby z imienia i nazwiska niż z opisu

tyt 2010-05-06 10:45:42


4.

Na pewno nie zagłosuję na żadnego którzy będą się o ten stołek starać. A pro po jakie potrzebne są wymagania aby się o ten hotelik starać.

2010-05-06 12:53:13


5.

ja widzialabym pania Beatę Kilanowską, osobę niezwykle zorganizowaną, poświęcającą się całkowicie swojej pracy i niezwiązaną z polityką-może to jest pomysł na burmistrza, oceniajmy kandydatów po zaangażowaniu i pracy jaką już wykonali dla ludzi i miasta..

kukuryku 2010-05-07 14:56:20


6.

Pani Beata Kilanowska... to propozycja która może okazać się strzałem w dziesiątkę. Tylko czy sama zainteresowana ma na to ochotę?

szcze_pan 2010-05-07 16:59:03


7.

Psychiatra podobno przyjmuje w Kętrzynie.

marek 2010-05-10 09:36:06


8.

kukuryku.> Dobra mysl...Strzal w dziesiatke...Tylko czy P.Beata jest zainteresowana ; )) Pozdrawiam ;)

anecia 2010-06-06 21:35:27


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble