wróć do tematów forum

Zima 2010/2011

Komentarz

sołtys 12-12-2010 godz 00:05

12 paĽdziernika - Gmina Reszel ogłasza zamówienie publiczne na zimowe utrzymanie ulic powiatowych na terenie Reszla. Ma to być: odśnieżanie, zwalczanie śliskości nawierzchni dróg i niezbędne operacje z tym związane, łącznie z wywożeniem śniegu. 25 paĽdziernika ofertę złożyła jedna firma, która została wybrana do realizacji zadania, czyli odśnieżania dróg o łącznej długości 10 859 m. Ulice są podzielone na standardy zimowego utrzymania, które określają kolejność odśnieżania. Drogi w Reszlu odśnieża prywatna firma, która bierze za to pieniądze i robi to od kilku lat. Jakiś problem?

1.

tak drogi są nie odśnieżone a do mieszkańców nie pozwalajcie se na takie coś porostu telefony w rękę i dzwonić do firmy która u was zajmuje się sprzątaniem mój maż pracuje w Ketrzynie maja podpisane na drogi 2 rzednę wioski i kolonie a zaczyna prace już o 4,30 a jak sypie to jeżdżą na zmianę

myszka7575 2010-12-12 07:10:19


2.

U nas (Reszel i okolice)jest tak: jak śnieg nie pada i drogi są odśnieżone to pługi jeżdżą co pół godziny, natomiast jak jest zawierucha i mocne opady śniegu to pługów nie widać, co jest dla mnie nielogiczne!

IQ 2010-12-12 11:49:29


3.

Zgadzam się z IQ. Wczoraj cały dzien padało nie przejechał pług ani razu. zeby jechać rano na 7 do pracy musiałam wstać o 4.00 i wyjść z domu o 5.00 żeby przepchać się przez zaspy i zdążyć na autobus 0 6.30 a mam zaledwie 2 kilometry.dopiero po poludniu jak wracałam to jechał. tak to jest w gminie Reszel.

klara32 2010-12-12 16:42:56


4.

W sobotę kierowca autobusu z Olsztyna do Węgorzewa o 22 pojechał przez Mrągowo a nie przez Reszel ,bo tak zasypane były tu drogi .Ktoś bierze pieniądze ...

S.W.-P. 2010-12-13 13:03:34


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble