wróć do tematów forum

Wybory

Komentarz

11-03-2024 godz 10:21

Zbliżają się wybory- czy poza p. Lewandowskim mamy innego kandydata na burmistrza? Jakoś cicho w tym temacie,chyba że coś mi umknęło - brak plakatów, brak info w sieci (np.fb) o innych kandydatach.

1.

Chyba coś się zacięło w machinie umieszczania w temacie opinii czytelników?

... 2024-03-12 12:23:27


2.

Bo gdyby byla komus pupa smarowana to szybko by wszyscy pisali

2024-03-12 14:37:34


3.

No zapewne kolejna osoba która nic dobrego nie zrobi , aby kasa w kieszeni się zgadzała ....

2024-03-13 17:28:53


4.

Aby odczytać jaki komitet wyborczy reprezentuje dany kandydat, niekiedy trzeba założyć okulary lub posłużyć się lupą powiększającą. A niektórzy nawet już dziękują za wybranie ich, przy okazji zaklejając ową nazwę komitetu. Może się wstydzą swych korzeni, przekonań, światopoglądu...

. 2024-03-14 10:33:58


5.

Tylko pan Piotr Węglarski to człowiek mieszkający ,pracujący i znający nasze bolączki a nie ktoś kto jest młody i jeszcze chce się nachapac bo wcale nie chodzi o nasze dobro tylko być trampoliną do wyższego stołka .Znam i wiem że to człowiek z zasadami i żadne heheszki i papierowe serduszka nie pomogą nam wyjść ze średniowiecza w jaki zapadł się Reszel .Turystyka nie daje nam możliwość przeżycia to są marginalne środki Reszel potrzebuje otwarcia drogi kolejowej by mógl się rozwijać .

Halinasol@ gov.pl. 2024-03-14 18:30:13


6.

Każdy patrzy na kasę nikt nie patrzy na potrzeby mieszkańców .... Nie oszukujmy się jakoś nie widać żeby władze chciały pomagać żeby mieszkańcom było lżej każdy patrzy żeby wypłata się zgadzała

2024-03-14 18:41:37


7.

Kto by nie był i tak się nic nie zmieni ale popieram wypowiedź Pani Halinasol

Michał 2024-03-15 11:15:59


8.

Węglarski kandyduje? To już chyba wiadomo na kogo oddać głos. Jedyna osoba, która chociaż nie ma cwaniactwa zaszytego za skórą. Jedyny normalny wybór na tej liście

DżonyLewyDżąder 2024-03-15 14:10:53


9.

Jest też Monika łomżynska na Burmistrza nie Lewandowski bo zaraz i poosada dla żonki się znajdzie i dalej klika dopuścić kobiete

Ja 2024-03-15 19:42:52


10.

W wyborach chyba pora na kobiety. Jeśli jest jedna na burmistrza to trzeba na nią zagłosować.

czarny 2024-03-15 20:42:29


11.

Dopuśćmy kobietę ok p Piotr ale jego partia pokazała się pszez 8 lat co do tego pana nie mam nic

Ja 2024-03-16 13:24:09


12.

Węglarski z przekonania PiS na plakacie bez loga PiS? Zrozumiał czy co? Może się wypowie?

din 2024-03-16 20:02:00


13.

Popławski kandydatem na v-ce burmistrza w przypadku wygranej A.L. Prima Aprilis czy co?

... 2024-03-18 12:23:40


14.

I już znajomi P Piotr i Popławski

Gosc 2024-03-18 14:55:03


15.

HEH, wyboru i już się zaczął ruch na forumie ;) Lata się zmieniają i nauczyciele dalej mają parcie na stołki. Lewy nic dla gminy działając w powiecie nie zrobił. Z dróg powiatowych to tylko dzianym na działki typu jamnik z dojściem do jeziora zrobili. Na Worpławki obiecywali i ch.... zrobili. Tylko się focił z Kochanskim. Burmustrz wydębił od pisiorów kasę na ścieżkę rowerową. Piotrek pomóg w dojściu do senator Kopiczko która załatwiła dorzutę z polskiego ładu. Dajcie spokój z nauczycielami zero siły przebicia mają w powiecie. Tylko poklep po plecach. Orientujcie się lepiej na babę prowadzącą z mężem firmę lub na Piorta. Można również na Jarka głosować do powiatu. Marta z peło może i ok, ale jej szyld pełen wy*eb na małe ojczyzny typu Reszel. Kto nie wierzy to niech się Krasiciego przejdzie i zobaczy dzieło nominanta partyjnego z tego ugrupowania . Jest z kogo wybierać, tylko nie na nauczycila I bandę cwąniaczków. Ci goście wywalone mają na was. Sprzedadzą się za drobne Jestem pewny, że nic dla Reszla nie ugrają.

Krawiec 2024-03-18 19:25:22


17.

Adminie, proszę nie wprowadzać na forum cenzury politycznej i zamieścić post nr '17'.

... 2024-03-24 07:00:42


19.

Jakby tydzień przed świętami były wybory, to niedzielna droga krzyżowa wskazała by w 100proc kandydatów na co ważniejsze 'urzędy'. 'Lansowanie się' w czytaniu 'kościelnych nauk' było mistrzostwem PR-owskiego kunsztu, i w/g powiedzenia "cel uświęca środki" jest usprawiedliwiony - ale tylko przez tych co hołdują takim spektakularnym zasadom.

... 2024-03-24 07:06:18


20.

Dostrzegam wielkie pozytywne działanie Kandydat PiS na Burmistrza Piotr Węglarski zaczyna się wstydzić swojej partii PiS no nie na tyle aby z niej wystąpić ale jej loga nie zobaczymy w materiałach. Jednocześnie namówił młodego kandydata Karola Światłowskiego do noszenia PiS godła. Panie Karolu nie wstyd panu?

czarny 2024-04-02 14:27:19


21.

Oho! Mamy pierwszego hejtera partyjnego... Metodą potyczki wyborczej powinien być program wyborczy i jakość samych kandydatów, a nie przywleczenie na nasze gminne podwórko hejtu partyjnego i różnych śmiesznych wojenek z sejmu. Tu jest gmina, a nie sejm, tu się głosuje na ludzi, nie na partie. Na liście Węglarskiego większość to ludzie nie należący do żadnej partii, a nawet są tacy co należą do innych partii, to dlaczego mieliby nosić logo partii do której nie należą? Nikogo takie rzeczy nie obchodzą, bo wszyscy się tu znamy, każdy wie kto kim jest i co pokazał, jakim jest człowiekiem. Na poziomie gminy chodzi o robienie dróg, wodociągów, kanalizacji, itp. Ktoś, kto na poziomie gminy wyciąga przynależność partyjną musi się bardzo bać, że konkurencyjni kandydaci przegrają. Nie mam wątpliwości, że przynależność partyjna na poziomie gminy interesuje tylko fanatyków.

Nick 2024-04-02 16:22:03


22.

To Pan Światłowski i inni to FANATYCY? Tak to rozumieć?

czarny 2024-04-02 17:02:11


23.

A co, nie znasz Pana Światłowskiego, nie wiesz kim jest, jakim jest człowiekiem? To ty oceniasz ludzi pod kątem partyjnym, a nie ludzkim, Światłowski tak się nie zachowuje. Jeżeli jeszcze nie rozumiesz co robisz, to zadam proste pytanie: do Rady Miasta kandyduje kilkadziesiąt osób, większość z nich kandyduje z lokalnych komitetów, nie z komitetów partii, których są członkami. Dlaczego żadnej z nich nie wytykasz przynależność partyjnej? Nikt takich rzeczy nie robi na poziomie gminy, bo to bez sensu, w kompetencjach gmin nie znajdują się żadne uprawnienia o charakterze polityczno-światopogladowym. Dosłownie żadne. Rozgrywanie karty politycznej na poziomie gminy świadczy albo o fanatyzmie albo o frustracji osoby, która gotowa jest rozkręcić w naszej gminie polityczną wojenkę, bo sama kandyduje i boi się przegranej. Po prostu powiedz, od którego kandydata na burmistrza startujesz?

Nick 2024-04-02 17:45:52


24.

Znam Pana Światłowskiego i dziwię się, że zgodził się robić jako wieszak na logo PiS gdzie znany działacz PiS-u Piotr Węglarski ucieka od przynależności do PiS czemu?

czarny 2024-04-02 17:50:52


25.

Nie odpowiedziałeś na pytanie, dlaczego nie rozliczasz wszystkich kandydatów z przynależności partyjnej? Tym samym potwierdziło się wszystko co o tobie powyżej napisałam.

Nick 2024-04-02 19:03:25


26.

To może warto spytać jaką partię popiera Lewandowski może mógł na swoim banerze zamiast założonych rąk co świadczy nie nie będzie nic robił mógł zrobić logo KO czemu kryje się pod inną nazwą

katolik 2024-04-02 19:45:56


27.

Czarny - To w uśmiechniętej Polsce trzeba popierać tylko jedną słuszną koalicję? Wybitna demokracja.

reszel 2024-04-02 20:24:34


28.

Czy ja piszę o popieraniu? Piszę o tym, że człowiek bez zasad nie przyznaje się do przynależności do partii koniunkturalnie. Tak się składa że do PiS. Gdyby to samo dotyczyło SLD czy innej partii to taki kandydat jest takim samym ... !

czarny 2024-04-02 21:36:11


29.

No i mamy fanatyzm w pełnej krasie. Wciąż unikasz odpowiedzi, dlaczego nie rozliczasz wszystkich kandydatów z przynależności partyjnej. To symptomatyczne. Myślę, że pomówiony przez ciebie "człowiek bez zasad" postąpiłby słusznie, gdyby pozwał cię w trybie wyborczym, a następnie z oskarżenia prywatnego o naruszenie dóbr osobistych. Hejterów politycznych trzeba ujawniać dla dobra wspólnego. Wreszcie dowiemy się (z procesu sądowego) po nazwisku kim jesteś osobo siejąca polityczny hejt.

Nick 2024-04-02 23:15:52


30.

Burmistrzostwo Janiszewskiego oceniam negatywnie. Mam powody. TYLKO NIE PISOWIEC wĘGLARCZYK. Pani Łomżynśka - nie znam - ale podobno niemowa na spotkaniach. Zostaje Lewandowski - może coś zdziała...

janwlast 2024-04-03 10:30:32


31.

Do 'janwlast' - złośliwe przekręcanie cudzych nazwisk świadczy o braku kultury i nienawiści.

Nick 2024-04-03 12:35:04


32.

Do Nick: Podziwiam spostrzegawczość i jednocześnie błędność oceny ( dotyczy "braku kultury i nienawiści" . Czy nigdy nie zrarzyło się pani literówka, zwłaszcza przy wciśniętym klawiszu "caps Lock" / Jest pani pierwszą osobą w moim krótkim 74-letnim życiu, która posądziła mnie o złośliwość. Pozdrawiam serdecznie.

janwlast 2024-04-04 08:44:18


33.

Drogi panie janwlast, klawisz caps lock zmienia jedynie wielkość liter i nie ma nic wspólnego ze zwiększaniem lub zmniejszaniem prawdopodobieństwa popełnienia literówki. Pan przekręcił całą końcówkę nazwiska. To nie jest literówka. Nie chcę dalej drążyć tego tematu, bo chyba nie warto, zwracam tylko uwagę, że pańskie wyjaśnienia nie brzmią wiarygodnie. Ale zostawmy już to.

Nick 2024-04-04 14:59:03


34.

WOJCIECH PIKAŁA NA RADNEGO

Klewniak 2024-04-05 14:39:56


35.

Jestem mocno zdziwiony tym, że Pan Karol Światłowski startuje z PiS ale bardziej tym, że Pan Piotr Węglarski znany członek PiS ukrywa w swoich materiałach przynależność do tej partii. To nie wzbudza zaufania!

din 2024-04-05 14:56:13


36.

Popierać Pikałe

Ja 2024-04-05 19:47:05


38.

Pikała wywyższa się co on sobą reprezentuje ? O czym wy mowicie ? Żaden pikała !!! Wszystko wszystkim ale on na radnego się nie nadaje

2024-04-07 20:43:43


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble