Komentarz
Bogdan 26-02-2026 godz 07:14
Co jest dalej z tym ogrzewaniem? Za co sie płaci
1.
a co ma piernik do wiatraka? ogrzewanie to m plus, a nie wpk.
wezsieprzytul 2026-02-27 10:26:53
Ostatnio dodane na stronie www.reszel.pl
Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
Reklama
kontakt