wróć do tematów forum

Wakacje

Komentarz

Ana 27-06-2024 godz 17:55

Czy włodarze miasta mogliby zorganizować jakieś zajęcia dla dzieci w te wakacje? Chodzi mi o czas od rana chociaż do 15-16 godz. Dzieci chodziły do szkoły to przynajmniej się nie nudziły a teraz co ja mam im wymyślać? Cały dzień dzieci w domu,człowiek chwili dla siebie nie ma tylko przy garach i sprzatać

1.

Może półkolonie.Dom Kultury i Biblioteka też powinni coś robić.Od tego są.

Anna 2024-06-28 07:11:05


2.

Biblioteka jest od wypożyczania książek. Z tego co wiem jest również tam czytelnia. Prosze nauczyć dzieci czytania książek i wtedy będą miały co robić

Walery 2024-06-28 09:19:38


3.

Poza tym to dlatego się nie robi dzieci jak się jest biednym. Później biedaki siedzą i kopcą się w lato w domu, kiedy rówieśnicy latają na plażę koloniami do Dubaju. Do tego widać z tej pretensji, że najgorzej poszkodowana jest biedna matka, która musi się swoim potomstwem zajmować haha. Liczy i wymaga, że kolejny mops albo inny urzad ja w tym zastąpi, aby mogła strzelić browarka w spokoju. Wolę, aby moje pieniądze z podatków szly jednak na coś innego ;)

Walery 2024-06-28 09:42:56


4.

Jaka organizacja ! Masz 800 plus to ruszaj na wakacje ! Odpisy z podatku na dzieci też dostałaś ! A jak cię nie stać , to nie trzeba było płodzić dzieci !

Franek 2024-08-01 15:08:39


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak ozdobić przyjęcie?

Aby Twoje przyjęcie mogło być prawdziwym sukcesem i zaskoczyć gości, warto zadbać o wyjątkową atmosferę, którą można stworzyć za pomocą odpowiednich dekoracji. Dekoracje wiszące są kluczowym elementem, który doda uroku i charakteru każdemu wydarzeniu. Oto, jak możesz wykorzystać różnorodne ozdoby wiszące, aby uczynić swoje przyjęcie niezapomnianym i pełnym magii!

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble