wróć do tematów forum

Ulica Warminska w Reszlu niebezpieczna dla zwierząt.

Komentarz

Halina 13-02-2020 godz 18:44

Dlaczego nie ma żadnego znaku ograniczajączego prędkość na tej ulicy.Wystarczyłoby założyć progi zwalniające by nie dochodziło do takich tragedii jak śmierć psa czy kota,częste niestety zdarzenia i sprawcy którzy nawet się nie zatrzymują.Ja też wiele razy musiałam uciekać przed nadjeżdzającymi samochodami bo często nawet nie zwalniają bo po co taki prosty odcinek drogi a konie pod maską.Włos się jeży jak widzę ledwie żywe zwierzaki którym udało się przejść na drugą stronę .Kto odpowiada za tak niezabezpieczony odcinek drogi,przecież tam też chodzą dzieci i młodzież ,tylko patrzeć jak ktoś inny jak zwierzę zginie!

1.

Psy i koty powinny być pod opieką właścicieli. Koniec kropka.

UniCorn 2020-02-13 18:58:21


2.

Domowe tak ale w Reszlu jest problem z bezdomnymi kotami i te giną najczęściej.Ale kierowcy uważają się za silniejszych i bezrefleksyjnie łamią prawo przekraczając prędkość i to codziennie .Zresztą koty ciężko utrzymać przy domu a ludzie powinni też myśleć siedząc za kierownicą a nie oskarżać bezbronne zwierzęta.Za spowodowanie wypadku nawet z kotem winę ponosi kierowca a ochrona zwierząt jest też w gesti wszystkich uczestników w ruchu.

Halina 2020-02-13 20:48:08


3.

Zwierzęta powinny być pod opieką właścicieli non stop zarówno psy jak i koty. To nie jest wieś ze mozna psa puścić i niech sobie biega samopasem. Inna sprawa pies szczekajacy rzucający się na ludzi. Koło sklepu meblowego zamknięty jest pies i non stop piszczy szczeka, to nie wies ludzie, to jest nie do pomyślenia żeby takie rzeczy działy się w mieście pod blokami. Gdzie jest straż miejska ??? To chyba jej zadanie. A co do samochodów to jeżdżą swiruja I tak są bezkarni. Nie jeden pies został przejechany.

mala 2020-02-13 23:17:26


4.

Ta ulica stała się swoistym torem wyścigowym do sprawdzania przyspieszenia swoich ukochanych rzęchów. Ulica ta jest nie tylko niebezpieczna dla zwierząt, ale i dla ludzi. Urząd Miasta winien rozważyć sprawę radykalnego ograniczenia prędkości lub zainstalowanie wspomnianych progów. Wspomnę,że już był wypadek śmiertelny na tej ulicy / przy szpulkach/.

... 2020-02-14 08:19:25


5.

I tak nic to nie da, takie wypowiadanie sie na forum bo władze mają to gdzieś. Pies będzie szczekal pół nocy wył, samochody będą jeździły bokiem. Całe szczęście ze nie ma zimy bo dopiero by było. Slalom gigant.

Ewelina 2020-02-14 10:51:25


6.

Te poprzczne ulicę tak samo od łukasińskiego do krasickiego szkoła ogranicze do 40 a te znaki stoją poto że jak kogoś potrąca dopiero będą brane pod uwagę. Ani razu nie widziałem żeby kogoś kontrolowano przez prędkość czy styl jazdy.kierowcy za dużo grają w gry wideo myślą że będzie nowa runda! Żenada i śmieszą mnie tacy mistrzowie kierownicy co wezmą od taty 15 letniego żęcha i się cieszą ze tłumik buczy i myślą że są fajni bo się ludzie oglądają. Teraz do tych kierowców oglądają się żeby zobaczyć co to za złom się rozpada na ulicy co za bida przyjechała ze wsi gratem. Ursusem z rozrzutnikiem też można polatać na pełnym gazie. Też jest kupa dymu i smrodu.

Rema 2020-02-14 17:51:07


7.

To już na "ramtowskej" nie sprawdzają przyśpieszenia swoich rzęchów? O tempora, o mores!

no-one 2020-02-15 18:38:05


8.

Sorki za błędy w 6.

Rema 2020-02-15 20:54:53


9.

Za wypadek z udziałem psa, kota czy innego zwierzaka domowego na drodze publicznej odpowiada jego właściciel, a progi zwalniające montuje się na osiedlówkach

Husaria 2020-02-27 06:53:46


Komentarz

wróć do tematów forum

Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie

Projekt czytelniczy w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble