Komentarz
dasdasdas 02-07-2024 godz 10:02
Dzień dobry. Czy ubojnia nadal funkcjonuje?
Ostatnio dodane na stronie www.reszel.pl
16 czerwca odbył się pierwszy turniej koszykówki 3x3. Do rozgrywek zgłosiło się 7 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.
Reklama
kontakt