wróć do tematów forum

Ubojnia Reszel

Komentarz

dasdasdas 02-07-2024 godz 10:02

Dzień dobry. Czy ubojnia nadal funkcjonuje?

wróć do tematów forum

I Turniej Koszykówki 3x3 - 16 czerwca

16 czerwca odbył się pierwszy turniej koszykówki 3x3. Do rozgrywek zgłosiło się 7 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble