wróć do tematów forum

UWAGA na zaproszenie na "Badanie Układu Krążenia"

Komentarz

Emerytka 02-12-2019 godz 12:26

Poczta Polska roznosi ulotkę spółki Carro Group Sp. z o.o., s.-k., z Poznania. Zapraszają na bezpłatne, bezpieczne i bezinwazyjne badania. Nie dajcie się nabrać! Sprawdźcie w internecie, co to za firma (KRS -Dział 3, Rubryka 1) nie mają wpisanych usług medycznych, jedynie sprzedaż detaliczną - nie mają więc prawa do przeprowadzania badań. Wpisując w przeglądarkę internetową nazwę tej spółki i wyraz "badania" wyświetlą Wam się artykuły, w których jest opisane, jak naciągają ludzi.

Reklama

1.

Sprawa jest znana w całej Polsce. Np. dziennikpolski24 pisze: "Przedstawiciele firm zapraszają na bezpłatne badania po to, abyśmy zaciągnęli kredyt na kupno pakietu medycznego. Kwoty, z jakimi zgłaszają się osoby poszkodowane o pomoc do Federacji Konsumentów, są rzędu 4-8 tys. zł! W rzeczywistości o to chodzi - abyśmy posłuchali o możliwości leczenia swoich schorzeń na zupełnie innych warunkach niż w przychodni. Żebyśmy dowiedzieli się, że istnieją specjalne pakiety medyczne." Dziwi fakt, że taki proceder ma zastosowanie w placówkach użyteczności publicznej - w tym przypadku w Bibliotece Miejskiej w Reszlu.

pacjent 2019-12-02 19:40:47


2.

Reszelanie i mieszkańcy z okolic Reszla. Nie dajmy się nabrać paskudnym oszustom, którzy wykorzystują naszą bibliotekę do swojego niecnego procederu.

Konica 2019-12-03 16:32:51


3.

Dlaczego dyrektorka Biblioteki nie sprawdziła komu wynajmuje salę? Miejska Biblioteka Publiczna jest instytucją zaufania publicznego. Jak można być tak nieodpowiedzialnym?

Michał 2019-12-03 17:54:16


4.

Proszę nieoczerniać na forum publicznym Naszej rzetelnej firmy bo będziemy zmuszeni wchodzić z każdą z osób tu wypisujących brednie na drogę sądową. Z osobami przekazującymi niepochlebne opinie o naszej firmie wśród znajomych, sąsiadów również spotkamy się w sądzie jeśli dojdą nas słuchy. Zrozumiano?

Medyczni.pl 2019-12-03 19:36:36


5.

medyczni kogo wy straszycie i straszysz sądem podaj swój adres

katolik 2019-12-03 20:10:12


6.

A w jakim celu tobie mój adres, przyjdziesz z kropidłem i ubranym na czarno panem który lubi małych chłopców w komżach ?

Polak katolik zawsze 2019-12-03 20:36:04


7.

Kiedyś dałem się nabrać na takie spotkanie w restauracji Pod Kasztanem. Jakieś badania były tzw skanerem. Wykryto to, co chcieli wykryć. Zalecenia: należy spróbować leczenia polem magnetycznym Typowe ściąganie ludzi na promocję kosztownych badań i terapii, opartych na działaniu pola magnetycznego. (Ale nie wiem czy rzeczywiście, czy tylko pobyt w ośrodku za duże pieniądze). Jak już pójdziecie, stracicie 2 godziny. TYLKO NIE PODPISUJCIE NICZEGO!!!

naiwny 2019-12-04 16:00:30


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak zadbać o porządek w sypialni? Meble, które Ci w tym pomogą

Ubrania, galanteria, domowe tekstylia czy też rzadko używane sprzęty domowe – w sypialni magazynujemy mnóstwo rzeczy. Bardzo często elegancka biżuteria oraz flakony perfum zamiast cieszyć oko na toaletce, schodzą na dalszy plan porozrzucane pośród rozmaitych bibelotów. Sypialnia pozbawiona odpowiednich mebli i praktycznych rozwiązań aranżacyjnych może zamienić się w składzik, w którym trudno cokolwiek znaleźć. W tym artykule pokażemy, jak odpowiednio dopasowane meble pozwolą uporządkować przestrzeń sypialni i poprawią nasz komfort.

wiecej...

Reklama

Informacja dla PACJENTÓW
WZNOWIENIE DZIAŁALNOŚCI
Poradnia dla kobiet
Reszel ul. Słowackiego 4
Agencja Reklamowa Pelcowizna
transport
Przychodnia w Reszlu
Mąka chlebowaMeble