wróć do tematów forum

Spichrzowa

Komentarz

pestka 17-11-2010 godz 09:02

Idę sobie dziś spichrzową i jakieś trzy kobiety starsze za mną, a tu nagle jakiś koleś podjeżdża jak wariat i trąbi. Ja młody to zero reakcji, ale te kobiety to mało zawału nie dostały. A jak zwróciłem uwagę to jeszcze pretensje miał. A o dzieci to aż strach się bać. Policja powinna się tym zająć i trochę piratom drogowym to ukrócić w Reszlu. Może w ogóle zamknąć tą ulicę dla pojazdów. Na pewno byłoby bezpieczniej.

1.

Ja jestem też starsza kobietą i proponuję aby wszystkie ulice zamknąć dla pojazdów. A z drugiej strony nie ma co się spieszyć , jak władze tak będą działać w Reszlu to po kawałku będą zamykać wszystkie, bo wszędzie będzie coś sie waliło

starsza 2010-11-17 12:46:05


2.

pestka, zadzwoniłeś na policję ? bo to co wyprawiał ten kierowca jest wykroczeniem drogowym, ale nie, lepiej poczłapać do domciu, włączyć komputer i wyżalić się. gratuluję energicznej młodości, tacy młodzi do samorządu !

maja 2010-11-17 20:26:55


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble