wróć do tematów forum

Reforma lasów Państwowych

Komentarz

pia 23-11-2010 godz 20:09

Media żywią się "pisem" i wyborami "palikotami" a za plecami PO prywatyzuje Lasy. Temat ważny dla wszystkich lubiących lasy w taki sposób zakończy się swobodny dostęp będziemy płacić za wstęp, przejazd przez las albo za zbieranie grzybów itp. Jak by kogoś to interesowało to więcej info. na stronie lasów państwowych

1.

Tak mnie to bulwersuje wrrrrr... Nie będę się tu produkował, wylewał żali ani wysnuwał nowych teorii „Jeśli kolejny plan Rządu Premiera Tuska zakończy się sukcesem, to już za kilka lat na terytorium geograficznym, określanym jako Polska, na niemieckiej ziemi, w niemieckich lasach będą rosły niemieckie podgrzybki, zasilane polskim, darmowym azotem. Być może również chińskie, amerykańskie, czy francuskie, ale jako że Niemcy są naszym obecnie najlepszym przyjacielem w Europie, to oni z pewnością jako pierwsi wystąpią z propozycją pomocy fachowej i finansowej w prywatyzacji Lasów Państwowych.”

pia 2010-11-23 19:46:17


2.

Dlatego ludzie trzeba głosować na partie samorządowe, rzebby sami mogli rządzić, a nie jakieś po, pisy i inne wymysły

romek 2010-11-23 19:55:21


3.

Przecież teraz takie P-O modne,tylko wielu nie widzi jak przez rządy Tuska rozwala się nasza gospodarka.W pewnej miejscowości w Polsce wybory wygrali wraz z Burmistrzem bezpartyjni,którzy chcą pracować na rzecz społeczeństwa,uważam ,że to jest wyjście ,a nie dzielenie na ludzi wasi,nasi.

reszelos 2010-11-23 20:19:47


4.

Niestety "młodym,wykształconym z wielkich miast",takie tematy są obce,wystarczy impreza,browar,zioło,propagandowa prasa i telewizja(i Donek z ferajną rządzi i śmieje się z frajerów).Wystarczy poszukać w internecie informacji,rozmawiać z ludĽmi a klapy z oczu same opadną(bo życie w matrixie,jest kolorowe i beztroskie,rzeczywistość wręcz katastrofalna).Pia,dobrze że poruszyłeś ten temat(który zresztą nie jest nowy,ale dla większości entuzjastów guru Donka to z pewnoscią świerzyna).pozdrawiam myślących oraz tych z matrixa ,żeby włączyli mózgi..

patriot 2010-11-23 22:14:17


5.

Sam bije głowa w mur bo na tą "szlachtę' PO głosowałem co prawda z powodu wyboru gorszego zła jakim był PIS.Ale czy taki argument można uznać za usprawiedliwienie? nie wiem mam mieszane uczucia i niesmak w "gębie". Tak lasy to jeden z przykładów tego co się dzieje.

pia 2010-11-24 05:57:13


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble