wróć do tematów forum

Ranikng

Komentarz

ankieter 16-11-2010 godz 17:33

Zrobiłem ranking na trzech osobach z bloku i jeden jest za Janiszewskim jeden za Szypulskim a jeden za Kaczmarczykiem. Może to wam coś podpowie?

1.

Ja stawiam na Tolka Banana.

no-one 2010-11-16 17:48:53


2.

czytając Wasze posty, to myślę, że niektórzy jednak wolą(powiem w przenośni):"weselne przyśpiewki niż konkretny repertuar Hendrixa". Tak, jak w życiu codziennym każdy woli korzystać z doświadczonych lekarzy,mechaników, lektorów..., bo ci ludzie posiadają doświadczenie w danej dziedzinie i ich skuteczność jest efektywniejsza niż praktykanta czy nowicjusza w danym zawodzie, tak i na płaszczyĽnie wyboru burmistrza należy się tymi prostymi życiowymi przesłankami kierować, a będzie, to trafny wybór z korzyścią dla Wszystkich. Tak jak woda jest głównym składnikiem organizmu człowieka, tak i doświadczenie jest głównym składnikiem sukcesu.

leszer1 2010-11-16 20:42:30


3.

3 kadencje a z doświadczenia wielkie NIC

qwert 2010-11-16 20:47:11


4.

do "gwert", lakoniczne podsumowanie,proszę rozwinąć te "NIC".

leszer1 2010-11-16 20:58:40


5.

Wkoło Macieju!!!każdy ma jakieś doświadczenie życiowe i oto chodzi.Wiele spraw jak w życiu,robi się intuicyjnie.Ktokolwiek będzie Burmistrzem, to sobie poradzi, bo chyba po to startuje.Wszystko przemija,tylko Lenin jest wieczny.Dajcie spokój,już w niedzielę okaże się czego chcą ludzie. Leszer1 strasznie agitujesz,masz w tym jakiś cel?

janko 2010-11-16 21:18:15


6.

do "janko", cel - nie, ale cenię bardzo logikę, która jest podstawą rozwoju, nie lubię "owczego pędu", bo to nicość i stąd te moje podsumowania niektórych postów, ale jak przysłowie mówi:"jak sobie (wyborcy) pościelą, tak się wyśpią".

leszer1 2010-11-16 22:17:05


7.

janko bez irytacji,to normalna reakcja wyborców, że sie wypowiadają. Intuicja,to bardzo przydatna, ale dla jasnowidza, a włodarzowi potrzebne doświadczenie nie jakieś, tylko w koordynowaniu miejsko-gminnym, a ten obecny ma takie przygotowanie merytoryczne, pozdrawiam

sajna11 2010-11-16 22:42:04


8.

Panowie jednoznacznie wskazujecie nam Burmistrza,jednak sami wiemy kogo mamy wybrać i czego chcemy.Może już wstrzymajmy się do ocen, każdy z kandydatów ma negatywy i pozytywy.Niedziela za parę dni.Zobaczymy czego chcą wyborcy.Natomiast do kandydatów,ludzie chcą debaty,jednak Panowie coś się wymigują.Uważam,że z taką propozycją powinien wyjśc obecny Burmistrz.Może w sali Gimnazjum-piątek???

janko 2010-11-17 00:29:42


9.

Wszystko okaże się po Niedzieli. Piszą tu 2-3 osoby, wkoło zmieniając swój nick i bronią obecnego Burmistrza. A przecież wystarczy wyjść na miasto, Reszel aż huczy od stwierdzenia, że "potrzebne są zmiany". Jest trzech kandydatów, a ludzie raczej ich znają i wiedzą na kogo chcą głosować, a takimi wpisami na forum ich zdanie się nie zmieni. Ja pójdę na wybory bo po prostu chciałbym żeby się coś zmieniło, a jak wygra obecny burmistrz to pewnie tak nie będzie. Dlatego wolę wybrać Janiszewskiego lub Kaczmarczyka.

Kiebab Fan 2010-11-17 06:42:51


10.

do "janko", to wyborcy powinni chcieć i dązyć do spotkań z kandydatami, mają do tego pełne prawo,płacą podatki, są mieszkańcami tej gminy, to w ich imieniu kandydaci = wybranicy będą reprezentowali społeczność miejsko-gminną. Kandydaci już wstępny cel osiągneli - sa na listach, wyborcy mają tylko zarys punktowy programu, więc jeżeli są zainteresowani swoją bytnością, to powinni wspólnie dążyć do relnych przedsięwzięć.

leszer1 2010-11-17 09:28:24


11.

Kaczmarczyk ? Chyba żartujecie ! Popytajcie trochę jak ten człowiek głosował w sprawach Reszla gdy był radnym w powiecie, to wam zaraz szczęki opadną. Ja jestem za obecnym burmistrzem, sama nie mieszkam na wsi, ale moja rodzina tak i tam się wiele zmienia. Pewnie, że pieniędzy nie starcza na wszystko, ale ci nowi też ich nie wytrzasną nie wiadomo skąd. Najbardziej mnie śmieszą tacy, co teraz rozdają swoje ulotki ze zdjęciem Hotelowej w tle i jakimiś znakami i pytaniami co chyba ma sugerować, że oni problem Hotelowej rozwiążą. To ja się ich pytam, gdzie byliście ostatnie kilka lat ? Wczoraj wpadliście na ten pomysł ? Coś robiliście w tej sprawie ? I dlaczego nie piszecie w swoich ulotkach, zamiast tego wielkiego zdjęcia Hotelowej, jak to zrobicie ? Akurat tydzień przed wyborami nagle was olśniło ? Ktoś daje się na to nabierać ? Ja nie. Albo ci co tu piszą w imieniu prawie wszystkich, że reszel huczy ? Chyba tobie w głowie huczy, a rozmawiam z wieloma ludĽmi i na wsi przeważnie są dobre opinie o obecnym burmistrzu. Piszcie prawde że mówicie o sobie i paru swoich znajomych, jaki to trzeba mieć tupet i zarozumialstwo żeby sugerować coś w imieniu "Reszla".

maja 2010-11-17 10:08:37


12.

Co do Hotelowej to Pan Janiszewski działał już w gminie i wówczas recepty na problem nie miał. A teraz nagle stwierdza, że pomysł na rozwiązanie sprawy ma, ale... nie powie, bo przeciwnicy słuchają. To ja się pytam czy ten Pan chce zrobić coś dla Reszla czy tylko dojść do władzy?

siti 2010-11-17 11:01:44


13.

Budynek przy Reymonya-Słowackiego jest własnością gminy i konserwator zabytków na tym ręki nie trzyma, a co władza przez tyle lat zrobiła żeby nie straszył ludzi ?

kubus 2010-11-17 12:51:55


14.

A ten budynek nie jest własnością pana Pietrzaka co startuje do powiatu, który go kupił na spółdzielnie mieszkaniową chyba 15 lat temu?

bobo 2010-11-17 15:02:26


15.

Budynek na rogu Reymonta i Słowackiego wiele lat temu został sprzedany w ręce prywatne w celu założenia spółdzielni mieszkaniowej. Współwłaściciele nie doszli do porozumienia pomiędzy sobą, z przyczyn mi nie znanych.

moba 2010-11-17 20:42:45


16.

E, kubus... i nie głupio Ci. Siejesz plotki, a potem wychodzisz na durnia.

w_oj 2010-11-17 20:54:43


17.

Proszę napisać tablicę , że budynek jest własnością tego Pana i wszyscy będą wiedzieć. Nie sieję plotek tylko pytam. Dzieki za odpowiedż.

kubus 2010-11-17 21:59:24


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble