wróć do tematów forum

Rada

Komentarz

marek 12-12-2010 godz 12:37

Panie Koniuszek, publikacja protokołów.Trzymam za słowo. Powinniśmy znać aktywność naszych radnych. Nie każdy ma czas uczestniczyć w sesjach. Upublicznienie pracy radnych poniekąd zmusi ich do działania.Mając doświadczenie z lat poprzednich to mam wrażenie, że nasi radni bywają tylko figurantami.W obecnej kadencji mamy w Radzie wybitne postaci kultury,sportu,szkolnictwa,inżynierii. Oni muszą spełnić swoje zadania aby potwierdzić swoją wartość a także trafność ich wyboru przez społeczeństwo. Aktywność forumowiczów jest tu bardzo wskazana aby ich pobudzać a także wskazywać karierowiczów,cwaniaków i nierobów.Nowy burmistrz,nowa rada,czas na czyny.Doskonalszego układu już nigdy nie będzie.Pokażcie,że jesteście najlepsi bo takich was widzimy.Powodzenia. P.S.Panie Koniuszek,do dzieła.Krytyki unikają tylko ci co nic nie robią.BądĽ Pan cały czas motorem bo w Panu jest potencjał.

1.

Szczególnie będzie działał Burmistrz,ze swoją koalicją.Inni są już na boku.

mała 2010-12-12 12:16:53


2.

Wczoraj odbyła się sesja na której przyjęto moje wmioski. 1-ażeby protokoły z posiedzeń były sporządzane przez obsługę biura rady 2-ażeby wszystkie protokoły były publikowane w ciągu 7-iu dni po ich zatwierdzeniu przez Radę

jkoniuszek 2010-12-17 06:15:32


3.

Panie J.K jeszcze Panu nie znudziły te idiotyczne wpisy.Co jeszcze zostało załatwione?Słyszałam od ludzi,że nieżle się Pan ośmieszał podczas tej sesji?Chyba pora dać sobie spokój.Pan jest radnym, a nie Burmistrzem Reszla.Robi Pan niepotrzebne zamieszanie.Uwaga do co niektórych radnych,pamiętajcie,że to my wyborcy WAS wybraliśmy i nie pozwolimy żebyście wzajemnie zwalczali innych.My nie wybieraliśmy komitetów tylko radnych,wiec tak się zachowujcie. Macie działać na rzecz Gminy Reszel.To co robicie do tej pory jest obrzydliwe.Bardzo obrzydliwe.Wymienić radę jest bardzo prosto, jak tak dalej będzie,może do tego dojść.

sanczo 2010-12-17 19:22:41


4.

Można stwierdzić, ze J Koniuszek to obecnie najaktywniej radny i słyszałam, że nawet skuteczny. Podobno pokazał to na sesji. Wczoraj uczył radnych sposobu głosowania i tego, czy radny powinien wstrzymywać się od głosowania. - Chciałabym ale nie mogę zaszkodzić bo co inni w mieście Reszel powiedzą. Radny powinien być wyrazisty albo za albo przeciw. I w taki oto sposób nie wybrano przewodniczącego komisji

bobo 2010-12-17 22:00:42


5.

MB przecież byłeś na sesji,a wypisujesz głupoty.Twój czas już się skończył.Też coś Ci dolega?

ssssssss 2010-12-18 22:28:49


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble