wróć do tematów forum

RESZEL W FAKCIE ! masakra

Komentarz

slow_motion 22-07-2009 godz 17:18

Witam, czy ktos z szanownych Forumowiczów czytał artykuł z dzisiejszego wydania faktu, dotyczący restauracji U RENATY? robaki w jedzeniu, drogo... doskonala promocja miasta- zwłaszcza w sezonie :/

1.

Na miejscu Renty podałbym FAKT do sądu. Poczytaj sobie co ten "mądry" redaktorzyna wypisuje np. o Krynicy Morskiej - Głąb (nie obrażając głąba z kapusty) bez pojęcia i tyle. To zalatuje nagonką ze strony konkurencji.

Sancho 2009-07-22 17:13:45


2.

Fakt to taka kapitalna gazeta :)

solid_strikes_again 2009-07-22 17:19:25


3.

nie wiem, czy opłaca sie ciągać po sądach z t wszystkowiedzącą i popularnonaukową gazetą. masakra :/

anzia 2009-07-22 19:36:00


4.

Nie sądzę ,by była to nagonka ze strony TEJ konkurencji ,o której myślicie .Dla TEJ konkurencji reszelskie restauracje nie są konkurencją. Może jakiś niezadowolony turysta nadał temat .W Fakcie jest taka akcja ,ludzie piszą gdzie im się nie podoba obsługa ,drożyzna ,itp.

RESZELANKA 2009-07-22 21:36:12


5.

Jedzonko jest dobre,jednak ceny zdecydowanie za wysokie..

patriot 2009-07-23 08:26:14


6.

Brawo Rycerska, teraz wszystkie imprezy /stypy/ beda u was :) :) :)

albundy 2009-07-23 11:03:25


7.

BRAWO FAKT!NIE JEST TO "SZMATŁAWIEC" ALE TZW.GAZETA BULWAROWA, której cechą charakterystyczną jest przewaga zdjęć nad treścią!Dziennikarz napisał prawdę, bo dlaczego miałby wypisywać kłamstwa nt. prowincjonalnej restauracyjki i miasta, o którym mało, kto słyszał. Skandalem jest to, że sam kotlet kosztuje 12zł a za kartofelki trzeba dodatkowo płacić!

muzyk 2009-07-23 11:28:59


8.

mnie ciekawi dlaczego forumowicze na Rycerską nagonkę zaczynają?

solid_strikes_again 2009-07-23 14:07:57


9.

Hej! Wydaje mi sie,ze facet pisze prawdę bo jaki mialby w tym interes żeby oczerniac kogoś zupełnie niewinnie???Skoro tak napisał tak też musiało byc! Co do ceny uważam dokładnie tak samo.W innych reszelskich restauracyjkach mozna zjeśc dużo taniej i naprawdę smacznie! Pozdrawiam.

stella 2009-07-23 15:06:20


10.

A ma ktoś link do przeczytania tego artykułu?

michal_96 2009-07-23 17:35:01


11.

Znalazłem ten artykuł w sieci: http://www.efakt.pl/Tak-oszukuja-turystow,artykuly,48192,1.html

michal_96 2009-07-23 17:45:01


12.

Znalazłem ten artykuł w sieci: http://www.efakt.pl/Tak-oszukuja-turystow,artykuly,48192,1.html

michal_96 2009-07-23 17:46:35


13.

http://www.efakt.pl/Tak-oszukuja-turystow,artykuly,48192,1.html

michal_96 2009-07-23 18:20:38


14.

Obiad nędzny, bardzo mały, do tego z robakiem w ziemniakach kosztuje 60 zł. MICHAŁ OSUCH Na czym najłatwiej oskubać turystę? Wiadomo, na jedzeniu. Każdy wczasowlcz musi jeść. I to niemało, bo po kąpieli w jeziorze czy meczu siatkówki plażowej apetyty są wilcze. Inspektor Faktu odwiedził restauracje na Warmii i Mazurach. Z przerażeniem odkrył, że nawet za najprostsze dania wrestauracji, kawiarni czysezonowym barze trzeba zapłacić majątek. Restauracja U Renaty w Reszki zachęca eleganckim ogródkiem. To jedyny taki lokal wmiasteczku, które odwiedza wielu turystów w drodze do sanktuarium w Swiętej Lipce oraz Wilczego Szaica. Za- mawiamy kotlet schabowy. Kelnerka informuje nas, że 12 zł kosztuje samo mięso wieprzowe w panierce. Pół pomidora z łyżeczką śmietany kosztuje 6 złotych, a dwa pieczone ziemniald 4 złote. Kiedy danie ląduje na stole, okazuje się, że kotlet jest cieniutki jak papier, ziemniaki zamiast pieczonych są ugotowane, do tego znajdujemy w nich robaka. Ale nie zrażamy się i zamawiamy dalą. Barszcz czerwony - czyli zupka z paczki za, bagatela, 6 złotych. Na „deser” mała porcja risotto, które kosztowało cale 11 złotych. Największy szok inspektor Faktu przeżyl jednak, gdy zamówił placki ziemniaczane. Kosztowały 15 złotych. Skoro wskłepie kilogram ziemniaków kosztuje około 1,50 zł, to spodziewaliśmy się, że w restauracji dostaniemy półmisek smakołyków. Ale na talerzu były cztery niewielkie placuszki. I nawet nie były posypane cukrem pudrem. Najeść się nie najedliśmy, ale za to rachunek był słony. Za obiad dla dwó osób w tej knajpie zapłaciliśn aż 60zł. Właścicielka lokalu nie miała jakoś serca, by wytłumaczyć nam, dlaczego ceny są u niej tak wysokie w stosunku do jakości dań. Gdy zobaczyła ispektora Faktu, schowała się W kuchni.

michell 2009-07-23 18:50:05


15.

Obiad nędzny, bardzo mały, do tego z robakiem w ziemniakach kosztuje 60 zł. MICHAŁ OSUCH Na czym najłatwiej oskubać turystę? Wiadomo, na jedzeniu. Każdy wczasowlcz musi jeść. I to niemało, bo po kąpieli w jeziorze czy meczu siatkówki plażowej apetyty są wilcze. Inspektor Faktu odwiedził restauracje na Warmii i Mazurach. Z przerażeniem odkrył, że nawet za najprostsze dania wrestauracji, kawiarni czysezonowym barze trzeba zapłacić majątek. Restauracja U Renaty w Reszki zachęca eleganckim ogródkiem. To jedyny taki lokal wmiasteczku, które odwiedza wielu turystów w drodze do sanktuarium w Swiętej Lipce oraz Wilczego Szaica. Za- mawiamy kotlet schabowy. Kelnerka informuje nas, że 12 zł kosztuje samo mięso wieprzowe w panierce. Pół pomidora z łyżeczką śmietany kosztuje 6 złotych, a dwa pieczone ziemniald 4 złote. Kiedy danie ląduje na stole, okazuje się, że kotlet jest cieniutki jak papier, ziemniaki zamiast pieczonych są ugotowane, do tego znajdujemy w nich robaka. Ale nie zrażamy się i zamawiamy dalą. Barszcz czerwony - czyli zupka z paczki za, bagatela, 6 złotych. Na „deser” mała porcja risotto, które kosztowało cale 11 złotych. Największy szok inspektor Faktu przeżyl jednak, gdy zamówił placki ziemniaczane. Kosztowały 15 złotych. Skoro wskłepie kilogram ziemniaków kosztuje około 1,50 zł, to spodziewaliśmy się, że w restauracji dostaniemy półmisek smakołyków. Ale na talerzu były cztery niewielkie placuszki. I nawet nie były posypane cukrem pudrem. Najeść się nie najedliśmy, ale za to rachunek był słony. Za obiad dla dwó osób w tej knajpie zapłaciliśn aż 60zł. Właścicielka lokalu nie miała jakoś serca, by wytłumaczyć nam, dlaczego ceny są u niej tak wysokie w stosunku do jakości dań. Gdy zobaczyła ispektora Faktu, schowała się W kuchni.

michell 2009-07-23 18:50:22


16.

Ja uwielbiam frytki w Rycerskiej superowe i niedrogo.Maja też dobre sałatki.

fx 2009-07-23 19:01:00


17.

tutaj jest temat o renacie a nie wymieniacie co lubicie, jesli chodzi o Renate to strategia Ľdzierstwa i tyle, marne dania a ceny to chyba pod wplywem alkoholu ustalane są

esmeralda 2009-07-24 10:13:46


18.

Ja się może nie znam, ale... placki ziemniaczane z cukrem pudrem? ;D ;| Fakt to taaaka autorytatywna gazeta... ;)

Sparks 2009-07-24 17:35:33


19.

Ja tam wolę ze śmietaną ,ale jak kto lubi to rzecz gustu.Ale żeby 4 placki za 12 zł?.To już skandal !

S.W.-P. 2009-07-24 21:01:56


20.

Ile w Rycerskiej kosztują frytki ? I czy jest ich duzo czy są smaczne?

.. 2009-07-25 11:28:01


21.

4 zł i jest ich sporo,bardzo dobre.

fx 2009-07-25 20:37:07


22.

Fakt napisal prawde. Ceny Kosmiczne dania nieapetyczne..dotego obsluga niemila...o czym rozmawiasz w ogrodku przy restauracji lub w srodku o tym caly Reszel Wie dzieki Pani Odachoskiej....Kiedys ta restauracja nie siegala dna a teraz.... Coz chce sie dorabiac na ludziach....

Ktoś 2009-07-25 22:33:38


23.

Według mnie w restauracji "U Renaty" jest bardzo miła obsługa, fajna atmosfera i naprawdę dobre jedzenie. Zawsze wychodziłem stamtąd najedzony i zadowolony. A ci co piszą, że jest Ľle na pewno jeszcze nigdy tam nie jedli...

Reszelanin 2009-07-26 16:19:15


24.

Jestem tak zwanym obieżyświatem. Jadam i jadałem nie w jednej restauracji... Przebywałem w różnych miejscach. Do tej restauracji U Renaty w Reszlu będę wracał zawsze o każdej porze dnia :) Jedzenie super, obsługa również i wielkie im podziękowanie za to

Obieżyświat 2009-07-26 16:38:31


25.

Jest bardzo drogo..to jest główny zarzut,ja też jadłem w wielu miejscach,dlatego wiem co mówię..

patriot 2009-07-26 17:40:12


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble