wróć do tematów forum

Pozdrowionka

Komentarz

DraStefek 23-09-2009 godz 10:19

Pozdrawiam rocznik 1986 z Nowego Jorku! Czekam tu na was! - Stefek D.

1.

Ale was nabrałem ;-) Czekam jutro o 19 pod kasztanem ...

DraStefek 2009-09-23 09:56:25


2.

Tym razem mowie serio ;-)

DraStefek 2009-09-23 09:57:10


3.

hehe zgrywus

mariolka 2009-09-23 22:16:24


Komentarz

wróć do tematów forum

Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble