wróć do tematów forum

Plener

Komentarz

Grygera 18-08-2009 godz 12:02

Ludzie czy w ogóle myślicie coś. Panie Burmistrzu czy Pan też coś myśli jak człowiek i wy wszyscy organizatorzy tych imprez???!!!!!! Takie imprezy plenerowe organizuje się w dni wolne od pracy, np. w sobotę, a nie w niedzielę kiedy to na następny dzień ludzi idą do pracy. W takie dni ludzie odpoczywają po sobocie i sa wypoczęci w pn do pracy. A tu w niedzielę impreza pod ratuszem?? Ogarnijcie się ludzie. Ja spac nie mogłem bo tak głośno grali, a na rano w poniedziałek do pracy. Myślcie i ogarnijcie sie i takie imprezy organizujcie jak mówiłem w dni wolne od pracy. Dziekuje

1.

no to była impreza w dzień wolny od pracy i nie wszyscy pracują,a jak nie niech wezmą urlopy na żądanie...mnie sie podobało .Co to za różnica kiedy ,ważne ,że było.Widocznie tak musiało być.Tobie nikt nie mówi co masz gotować na obiad.Następnym razem załóż zatyczki do uszu,są takie w aptece,albo posuń się dalej i weż coś na sen....pozdrawiam.

janko 2009-08-18 12:11:15


2.

Pewna racja w tym jest. A targowica zarasta

pia 2009-08-18 12:23:56


3.

co prawda to prawda.to jest lekka przesada,mieszkam w centrum miasta i impreza do tak póĽnych godzin nie zbyt mi się podobała.skończyła się po 2 w nocy a na 5 juz musiałem wstac do pracy.widze ze na tym forum wypowiada się chyba pozytywnie tylko młodziez i dzieci które mają teraz akurat wakacje,ale weĽcie tez pod uwagę ludzi pracujących i małe dzieci kóre w nocy chcą spac a nie słychac muzyki.ogólnie nie jestem przeciwny takim imprezą (oby wiecej) ale naprawde nie o tak póżnych porach)przecież w niedziele taką impreze można już zacząc np.o godzinie 16 a jezeli tak wczesnie nie możecie to chociaż róbcie to w soboty.pozdrawiam organizatorów i proszę o rozważenie tych naszych uwag

zawiedziona 2009-08-18 12:57:04


4.

z pewnością zrobili z niedzielę, bo w sobotę byłą dyskoteka na Arenie w Korszach > ''Piana'', mniej osób by było.

wp 2009-08-18 12:58:58


5.

wlasnie a naszej targowicy to juz nie dlugo wogole nie bedzie widac.a przeciez tam jest tyle miejsca i idealne miejsce na taka impreze

abc 2009-08-18 13:00:26


6.

dobra;p coś Ci nie pasuje to się wyprowadz ! a nie narzekasz ;]

dżaga 2009-08-18 15:31:32


7.

ty DŻAGA tak się nie bulwersuj bo nie wiem czy akurat jakby ta impreza do tak póĽnych godzin nocnych odbywała się pod twoim oknem to byś była z tego zadowolona.każdy może tu wyrazic swoją opinie na ten temat i "narzekac" też może.

matka 2009-08-18 16:05:06


8.

E tam dzaga lubi głośne imprezy i balować do rana

jano 2009-08-18 17:03:16


9.

Reszelska Lady GaGa

danone 2009-08-18 19:48:35


10.

Jak ktoś zamieszkał w centrum to musi się liczyć z hałasem,trzeba się wyprowadzić na obrzeża.Zresztą nie narzekajcie,ileż tych zabaw mieliście.Jak robią to żle ,jak nie robią to też żle,może zacznijcie układać kto jeszcze i co ma śpiewać, w którą stronę tańczyć- nie przesadzajcie.Było świetnie.Czy w tym miescie same ramole mieszkają?

roch 2009-08-18 20:34:24


11.

nie bądz taki hoop siup ! bo cie cofną

spinka 2009-08-18 20:48:13


12.

Na targowicy są pochowani ludzie ,więc nie wypada tam robic imprez,kiedyś już była zadyma na ten temat.

janko 2009-08-18 20:52:15


13.

no ja to lubie głośne imprezki ;))

dżaga 2009-08-19 12:10:04


14.

roch-dlaczego ja na twoje widzi mi się wyprowadzić się mam na obrzeżach tego miasta? każdy mieszka tam gdzie mieszka.Ja nie wnikam gdzie ty mieszkasz.Organizatorzy powinni wziąć pod uwagę za i przeciw.Imprezy są bardzo fajnie,a ja myślę,że pleneru w naszym mieście jest dość dużo tylko trzeba dobrze się rozejrzeć.

mola 2009-08-19 14:32:35


15.

Pleneru tak,ale warunków do jego przprowdzenia chyba nie .Z tego co wiem, to są jedyne warunki jakie mogą być przy organizacji imprez.Mam na myśli podłączenia do prądu,a takie muszą być odpowiednie.Dojazd do miejsca gdzie stoi scena i wiele innych spraw związanych z organizacją.nikomu nic się nie stanie jak trochę ludzie się pobawią.Nie przesadzajcie,Mieszkając w takich miejscach trzeba wiedzieć ,że niestety mogą być różne sytuacje ktore zakłócą ciszę nocną.Co mają powiedzieć ludzie mieszkający przy lotnisku,czy relacjach PKP? Po prostu te 5 razy w roku trzeba się przemęczyć ,albo dołączyć do imprezy.Pozdrawiam Mola.

roch 2009-08-19 19:53:51


16.

rochu- jak dobrze wiesz i ty i ja ,że nie od dzisiaj odbywają się imprezy w naszym mieście.We wcześniejszych latach odbywało się w parku miejskim,ale zrezygnowano chyba z braku zaplecza socjalnego( i prąd był,itp,itd)a włodarzom naszym i innym co mogą w tej sprawie zrobić(a nie tylko debatować)nic nie zrobili ,a miejsce jest bardzo fajne i orginlne,ale nie wolą pod oknami ludzi,by właśnie ci ludzie mieli dosyć i powód do niezadowolenia ze swych włodarzy im chodzi o to by nas ze sobą skłócić! nie dajmy się!pozdrawiam

mola 2009-08-20 12:51:38


17.

Droga Molu,nie wiem czy wiesz, ale wczesniejsze reszeliady zaczęły się odbywać właśnie na Rynku,po to by ludzie mogli się lepiej poznać i spędzić trochę czasu ze sobą.Park niestety jest pięknie położony, ale zejście i organizacja imprez jest tam już w dobie ustaw i innych ustaleń niemożliwa ,nawet potańczyć nie ma gdzie.Nie wspomnę o ludziach starszych, którzy nie mogą tam dojść,czy matek z dziećmi i wózkami.Ja jednak obstaję za Rynkiem,przecież to tylko kilka razy w roku.No i po ciemnym parku nie trzeba chodzić.Można sobie nóżkę skrecić...

roch 2009-08-20 20:48:35


18.

och nie ładnie,nie ładnie- rochu fabrykancie zapomniałeś chyba,że jest dobre zajście do parku od strony słowiańskiej,park wieczorami i nocą jest oświetlony,jak się chce to wszystko zrobi dla dobra publiki ,nawet parkiety do tańczenia trzeba tylko logicznie ruszyć główką, też mamy inne miejsca do imprez w naszym mieście.Nie będę z tobą się przekomarzać na forum bo widzę,że tylko myślisz o sobie a zasłaniasz się babciami i wózkami.pozdrawiam ciebie.

mola 2009-08-21 12:42:23


19.

W kwestii organizacjoi zabaw w parku głos miała ochrona środowiska, to dla zainteresowanych. Druga rzecz - ja rozumiem ludiz mieszkających w centrum i uważam, ze imprezy te zaczynajką się zdecydowanie za póĽno, bo Trzecia rzecz - rodzice, którzy mają małe dzieci, nie bardzo mogą skorzystać z atrakcji, przyjść z wózkiem posłuchać i popatrzec, bo wiekszość dzieci o 20 to się kapie i idzie spać.

Ledy jaga 2009-08-21 12:57:09


20.

nie zgadzam się z wypowiedzią poprzedniczki.

mola 2009-08-21 14:22:07


21.

Droga Molu czas zacząć dzialac zblizają sie wybory ,moze zostaniesz radną i zobaczymy co wykombinujesz.Większość jest zadowolona z obecnego stanu imprez ,czyli trzeba się dostosować do większości.Natomiast jeżeli chodzi o zejście wcale ono nie jest takie dobre, gdy zostanie zastawione samochodzmi.Lampy też nie dają tyle swiatła ile potrzeba.Ja chodzę do parku i widzę co sie tam dzieje.Więc nie mów ,że nie jestem zorientowany.a co do dzieci drogie mamusie, to taki urok macierzyństwa.Podrosną dzieci to się pobawicie.

roch 2009-08-21 19:39:54


22.

wszystko oki ale w sobote a nie w niedziele,a tak pozatym to słyszałem że dyzma dym zrobił bo jak by było w sobote to w niedziele na mszy by nikogo nie było hahahaha

tomek 2009-08-24 23:19:41


23.

Teraz będzie i w sobote i w niedzielę.Zapewnie też niedobrze co?

maryna 2009-08-25 07:26:11


24.

przesada ja tez mieszkam w samym centrum i mi nie przeszkadza :)

monika 2009-08-28 07:13:28


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble