wróć do tematów forum

Pelcowizna, parking

Komentarz

klient 03-08-2021 godz 12:06

Cześć, zastanawiam się, jak klienci pelcowizny oceniają miejsca do parkowania podczas zakupow? Mozna parkowac tylko przed sklepem, z tylu jest zakaz i kierownik wydzwania na policje jak postawi sie samochod. Odstrasza klientow i stolujacych sie w rycerskiej. W srodku dnia na rynku nie da sie zaparkowac, a z tyłu sklepu strach, bo bedzie mandat. Moze sklep powinien zrobic parking tam gdzie trawnik za sklepem? Bo niedługo nikt nie bedzie robil tam zakupów

1.

Nowy kierownik Pelcowizny to gbur i prostak. Sklep traci dużo klientów...

Aśka 2021-08-03 14:45:24


2.

Ostatnio byla awaria systemu i nie mozna bylo placic karta, kierownik nie wysilil sie nawet, zeby powiadomic o tym klientów, wystarczylo wywiesic kartke, ale wiadomo ze ludzie poszliby gdzie indziej, a to dla niego strata, bo i tak juz malo kto tam chodzi. A z tym parkingiem smiech, sam dzwoni na policje. Dziwne ze dalej jest na tym stanowisku.

mala80 2021-08-03 15:04:46


3.

No fakt problem z parkowaniem jest i to duży , ale z tego co sie orientuje nie tylko jemu przeszkadzają auta .

Rafal 2021-08-03 15:43:04


4.

Z tego co wiem to pani M.K wydzwania na policję że z tyłu sklepu stoją samochody a nie kierownik sklepu

Nieinteresujsie 2021-08-03 17:47:43


5.

A jakim prawem dostawcy towaru tarasują CAŁKOWICIE przejazd ulicy Spichrzowa która jest jednokierunkowa...na prosbę o mozliwosc przejazdu rozkładają ręce i sugerują bezradnosc czego konsekwencją jest zawracanie się pojazdów i narażanie ludzi na potrącenia pieszych...kierownik sklepu nie widzi problemu!

ewela81 2021-08-04 12:13:34


6.

Jeżeli chodzi o przejazd ulicą Spichrzowa to również się przyłącze. Duży problem, stoją dostawcze samochody, codziennie rano jeżdżę do pracy, w roku szkolnym wożę dziecko do szkoły i wiecznie nie można przejechać. Ostatnio to zawracam bo stanął jeden duży dostawczy i mniejszy Kangoo....nie powinno być tak że market zamyka ulicę bo ma dostawę.

Emilka 2021-08-04 12:49:40


7.

Oczywiście dostawcze to się zgodze , ale ulica nie jest po to aby biegaly po niej dzieci , a tak właśnie robią . skoro my nie możemy parkować autem nawet na minutę po to aby np wejść do sklepu to dlaczego dzieci mogą biegać po ulicy skoro są plece zabaw ? Ja pewnego razu zostałam zatrzymana przez pewną Panią abym patrzała czy dzieci nie wybiegają na ulice skoro juz tą ulicą muszę jechać a jechałam 20 na godzinę .

MAR 2021-08-04 13:13:22


8.

Do MAR Nie bronie nikogo ale to jest podwórko tych dzieci . Czy kiedy byłeś maly to bawiłeś się, jeździłeś na rowerze tylko na placu zabaw ? No prosba . Co do ulicy spichrzowej i rozladunku towaru to samochody dostawcze maja tam prawo zrzucac towar jako pojazdy zaopatrzeniowe , niestety . Trzeba objezdzac ratusz i tyle .

kuba 2021-08-04 14:49:27


9.

Jasne wszyscy sie tak bawiliśmy ale rodzice zwracali na nas uwagę i nie zatrzymywali aut , i nie wyzywali wulgarnie kierowców tylko ze względu na to , że w każdej chwili może wyskoczyć dziecko na jezdnię. dzieci mogą bawić się chociażby na placu który tam jest ewentualnie koło rynku tez jest spory plac a nie na środku ulicy , ulica służy dla aut my chodnikami jeździć nie możemy . Skoro są wypuszczane same na miasto czy na plac koło biedronki to koło rynku również mogą iść i sie pobawić . ja wiem że to tylko dzieci ale trochę rozsądku ze strony rodziców powinno być .

MAR 2021-08-04 15:01:04


10.

Dokładnie tak rodzice dzieci z ulicy spichrzowej puszczają dzieci w samopas a sami siedzą przed domem i popijają alkohol łącznie z M.K która jest bardzo schorowana a po piwo lata jak szesnastka broń boże przejść albo przejechać przez tą ulice bo majka wymyśla niestworzone historie

Nieinteresujsie 2021-08-04 15:11:52


11.

Owszem , ale nie wszyscy rodzice chociażby ze względu na to , że nie wszystkie dzieci widać na ulicy . a z zaparkowaniem faktycznie mamy problem .

Emil 2021-08-04 16:10:52


12.

Do tych co się na znakach nie znają tam jest taki znak i to kierowca ma się do niego stosować mianowicie nie dość że informuje on o tym że piesi mają tam pierwszeństwo to jest definitywny zakaz parkowania aut więc skoro nie znacie co ten znak oznacza to naprawdę strach się bac

ja 2021-08-05 06:53:04


13.

W strefie zamieszkania nie ma definitywnego zakazu parkowania - parkować można wyłącznie w wyznaczonych miejscach. A że takich miejsc nie ma, to już inna sprawa.

Chlorek z baru 2021-08-05 11:23:07


14.

Mar.co do twojego komentarza to dzieci bawią się przed domem gdzie mają swoje podwórko a co do dzieci to ludzie i dzieci mają pierwszeństwo na tym odcinku ul.spichrzowej więc ty uważaj jak jeździsz bo jak będzie szło dziecko albo osobą starsza to musisz poczekać aż ci zejdzie z drogi a nie trąbić bo ci się na zakupy spieszy a co do placu na którym parkowane są samochodu to zaznaczam to nie jest parking tylko podwórko dzieci gdzie mogą się bawić ....

Rudy 2021-08-05 14:30:53


15.

Ja doskonale wiem jak tam jest bo pewna niemiła "Pani" która tam zamieszkuje i pilnuje ulicy mówiła mi ale bez przesady . dzieci mogą tam wszystko a auto nawet przejechać nie może bo odrazu wielki problem jest robiony .

MAR 2021-08-05 14:40:32


16.

To nie jest podwórko dla dzieci, tylko parking, gdyż w takim celu powstał, zanim się jeszcze dzieci tam pojawiły. I to jest to miesjce wyznaczone w strefie. Natomiast ruch pieszego i pierwszeństwo to jedno a wybieganie nagle na ulice to drugie. W przypadku wspomnianych dzieci w grę wchodzi to drugie plus gry i zabawy na ulicy.

xyz 2021-08-05 14:45:18


Komentarz

wróć do tematów forum

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

Dziś dotarła do nas bardzo dobra informacja z Muzeum II Wojny Światowej. Na jego stronach ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla szkół ponadpodstawowych pt. „Blizny historii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble