wróć do tematów forum

Parking DFM

Komentarz

leon 07-01-2021 godz 06:10

Czy ktoś zrobi w końcu porządek z autami parkującymi w zdłuż ulicy Krasickiego !! Parking na boisku stoi pusty !! Tak ciężko się przejść kilka metrów !! To samo na ulicy Dąbrowskiego parking zawalony autami pracowników firmy DFM mieszkańcy nie mają gdzie parkować !!

1.

Wolność i swoboda, a tak serio to nie zrob kupy z wrażenia .

AKCENT 2021-01-07 08:48:00


2.

jakiś cfel z krasickieo i mu przeszkadza ? na krasisckieo to cfele sami mieszkają

Agni 2021-01-07 14:22:33


3.

Mi sie wydaje że ten 'ala' leon to bardziej szeryf z Dąbrowskiego. Ulica jest dla każdego i gowno kogoś to obchodzi że masz tam mieszkanie, z mieszkaniem nie kupowales miejsca przy ulicy więc sraj ogniem dalej, malomiasteczkowy buraczku .

Leonek 2021-01-07 21:38:30


4.

Agni uważaj na słowa smarkaczu. I wara od mieszkańców ul. Krasickiego!!!!

Reszel 2021-01-07 22:14:56


5.

Agni dla mnie to Ty jesteś zerem ... akurat znam paru dobrych zawodników z Krasickiego którzy z chęcią by załatwili wizytę w poradni stomatologicznej .

kuba 2021-01-10 16:36:23


Komentarz

wróć do tematów forum

Damski rower szosowy – lekkość, wygoda i styl w jednym

Lubisz czuć wiatr we włosach i wolność na dwóch kółkach? Marzysz o rowerze, który będzie jednocześnie szybki, elegancki i wygodny? Dobrze dobrany rower szosowy dla kobiet może odmienić nie tylko Twoje przejażdżki, ale i całe podejście do aktywności fizycznej. Przekonaj się, dlaczego coraz więcej kobiet decyduje się na ten wybór i jakie korzyści niesie ze sobą codzienna jazda na takim modelu.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble