wróć do tematów forum

Otwarcie Polo Marketu w środę

Komentarz

łubu dubu 16-08-2010 godz 10:38

jw.

1.

wiem

2 2010-08-16 11:53:17


2.

chyba wszyscy wiedzą ;) samochód jeĽdzi przecież i ogłasza ;)

violett 2010-08-16 17:29:22


3.

A w PelcowiĽnie i tak podwyższają ceny towarów na półkach...

rudyjanek 2010-08-16 21:17:55


4.

wysokie ceny a i obsługa nie bardzo w nowych sklepach napewno będzie milej

krosna a2 2010-08-17 08:59:09


5.

He he ciekawe co dostanie pierwszy klient a co ostatni.

kala 2010-08-17 09:25:06


6.

no to będzie nagonka sklepikarzy,że niedobre,że obce i złe.a kto będzie chciał to będzie kupował gdzie mu się podoba.skończy się wreszcie miasto starców, ślimaków i zastoju

nik 2010-08-17 14:19:19


7.

Co do Pelcowizny chciałbym od siebie dodać tylko jedną uwagę i nie chce nikogo obrazić,ale obsługa Tego sklepu powinna zapoznać się w słowniku co oznacza wyraz-przecena a co znaczy wyraz promocja- zapraszam do lektury

kristofel 11 2010-08-18 08:33:33


8.

POPIERAM!!!

ona131721 2010-08-18 08:37:51


9.

" Tu przed drzwiami też jest słonecznie, a rozentuzjazmowany tłum krzyczy co chwilę „OPEN THE DOOR! OPEN THE DOOR!”...A więc tłum przed drzwiami to w pierwszych rzędach renciści i emeryci oraz osoby które cierpiące na bezsenność, albowiem żeby stanąć w pierwszej linii trzeba było tu być około 22:00 już wczoraj. Zaraz za nimi lekko z lewej bezrobotni, dalej wycieczki szkolne, a po prawej konsumenci z zaprzyjaĽnionego z naszym miastem Sosnowca. A potem to już kolejno matki z dziećmi, emeryci, młodzież, renciści i znów emeryci. Halo, Mietku, a czy to prawda, że pierwszych kilkanaście osób otrzyma drobne upominki między innymi telewizor, kamerę, rower górski i roczny karnet wstępu drzwiami dla personelu? Haaloo, haaloo oczywiście, że to prawda, ale tez nie do końca. Skądinąd bowiem wiem, że nagrodami będą równie atrakcyjne kolorowe długopisy, dwanaście worków z ziemią ogrodową i komplet spinaczy do bielizny. Ale, ale Mietku przerywam ci w tej chwili, bo oto mamy już końcowe odliczanie. Trzy, dwa, jeden i ... poszli. Na początku wszyscy razem, głównym holem, po lewej jakby szybciej młodzież tym ale emeryci nie wyglądają na wycieńczonych. O tutaj z prawej mamy straszliwą kraksę, straszliwa kraksa z prawej. Ale teraz już zakręt, a stąd jest kilkanaście metrów do stanowiska z koszykami..." Ani mru mru otwarcie hipermarketu Pewnie tak to u nas wyglada xD

nana 2010-08-18 08:48:23


10.

dobre podsumowanie.ALE IDE TAM!

nik 2010-08-18 12:20:41


11.

Moje zdanie: sklep może być, niektóre rzeczy są tańsze nie powiem... Ale są i droższe. Obsługa ogólnie miła. Niestety oszukują na cenach, wszystkie warzywa i owoce miały w rzeczywistości wyższe ceny niż były pokazane. Sadzę, że to celowe działanie. Nikt nie patrzył tak na prawdę jakie były ceny bo każdy od razu wrzucał los do urny. Dlatego pragnę przestrzec ludzi, żeby sprawdzali ceny, tak na przyszłość. A i jeszcze jedna sprawa: pan dyrektorek - cio-ta w różowej bluzeczce, strasznie niemiły, opryskliwy i chamski. Zachowuje się jakby był nie wiadomo kim. Rozumiem, że dzień otwarcia, że stres, ale żeby przeszukiwać i wyrzucać dzieci i krzyczeć na babcie to chyba przesada. Po prostu chamstwo, prostactwo i nic więcej. Pan dostał pracę bo niby "dobre papiery" - HAHAHA. Gdzie zatrudniają takie CIO-TY?! Powiem tylko tyle: DNO! Ładna wizytówka POLO MARKETU!

ona131721 2010-08-18 16:37:43


12.

Boże!!!! Widzisz i nic nie mówisz!!!! Ludzie, czy Wam zawsze musi coś nie pasować???!!?! Jak nie Pani z aparatem to teraz obsługa sklepu!! Nie wiecie co macie!!! Wyprowdzcie się z Kochanego Reszla do dużego miasta!!! Warszawy, Trójmiasta, Poznania i pomieszkajcie tam nascie lat- docenicie to to macie , a pamiętajcie BARDZO CIEŻKO BĘDZIE TO ODZYSKAĆ!!!!!!!!

Waldeczek 2010-08-18 16:44:29


13.

Pierwszy dzień -Polomarketu--i od razu nieprzyjemne wrażenie,które pozostanie w pamięci!!!!Przy wejściu stał CHAM I GBUR w różowej koszuli to podobno szef.........Opryskliwy,nieuprzejmy ,latał biegiem ,potrącał ludzi,krzyczał na dzieci,zaczął nawet od przeszukania plecaka kilkuletniego chłopca.Na miejscu matki tego chłopca dałabym mu popalić,ile wlezie.Nie każdy kradnie!!!!!Starsze osoby też nie miały poszanowania ze strony tego GBURA.Dziwię się,że takie niepozorne indywiduum dostało pracę--chyba po znajomości.NIE WIEM CZY BĘDĘ ROBIĆ TAM ZAKUPY<BO NIC NIE ZATRZE PIERWSZEGO NIEPRZYJEMNEGO WRAŻENIA!!!

korakora 2010-08-18 16:51:12


14.

Do Pana Waldusia: No ja się przeprowadziłam a tu byłam byłam tylko przejazdem. Sama pracuję w dużym markecie i u nas w życiu nie spotkałam się z takim zachowaniem. U nas po prostu takiego chamstwa nie ma... W kolejce sporo osób komentowało postępowanie tego chłystka, nie tylko ja. Poza tym skoro ktoś pracuje na takim stanowisku to powinien zachowywać się odpowiednio, nie sądzicie? Widać tutaj nie obowiązuje zasada 'nasz klient - nasz pan'.

ona131721 2010-08-18 16:58:35


15.

Ona: nie chodzi o obsluge sklepu!!! tylko o mentalnosc Twoja i innych forumowiczow, a jezeli mozna wiedziec to gdzie sie przeprowadzilas i jak dawno temu ???

Waldeczek 2010-08-18 17:01:21


16.

Wy to wyszscy jesteście poj..... Jest sklep gdzie jest taniej i dobrze , będzie drugi jeszcze lepiej, na mieście też są gbury w sklepach i to jeszcze gorsze. Trzeba się cieszyć że w naszym miasteczku coś się dzieje, szkoda że dopiero teraz, ale cóż wybory się zbliżają. A ceny są ok. W Biskupcu w sklepach jest drożej niż w warszawie, a w Reszlu jeszcze drożej niż w Biskupcu !!!!!

jhbfvwke 2010-08-18 17:18:57


17.

Mentalność... Nie krytykuję byle głupot więc nie porównuj mnie do innych. Opisałam moje pierwsze wrażenia, z resztą nie tylko moje. Ja staram się zachowywać fer w stosunku do każdego, ale do tych, którzy zachowują się tak, niestety się nie da. Po prostu denerwują mnie ci gorsi ludzie, i nie mam tu na myśli pochodzenia czy stanu społecznego ale charakter.

ona131721 2010-08-18 17:22:22


18.

faktycznie pan przy wejsciu na hale sklepowa zachowywal sie troche skandalicznie a jego ruchy i odzywki byly bardzo nerwowe i wybuchowe.za to Panie obslugujace zarowno na kasie jak i na sklepe byly bardzo uprzejme i ladnie ubrane:)pozdrawiam je wszystkie i gratuluje pierwszego dnia w pracy.

katy 2010-08-18 17:58:32


19.

Dużo rzeczy tańszych, ale że droższych to się nie zgodzę. Jak już to takie same ceny. Ale ogólnie taniej!! A co do szefa trzeba wybaczyc - też człowiek, cieszmy się PoloMarketem!!

łubu dubu 2010-08-18 19:22:43


20.

Jasne, że będzie taniej i przynajmniej wszystko pod ręka w jednym miejscu. Nie trzeba biegać po sklepach i cenowo jest jak najbardziej OK!!

m.i.c.z. 2010-08-19 15:44:28


21.

Widać słabo się rozglądałaś/eś...

Zaje**sta 2010-08-25 11:34:08


22.

No i waga za dużo waży... :/

Zaje**sta 2010-09-02 19:04:04


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble