wróć do tematów forum

Orły

Komentarz

lala 16-09-2009 godz 14:35

co sądzicie o wynikach Orląt-chyba czas na zmiany na ławce, nieprawdaż? Poprzedniego trenera krzykacze już dawno by pogonili...

1.

będą zmiany w następnym sezonie mają kupić kake i ronaldinho , a sponsorem ma być bill gates i ekatraklasa jest nasza.

andrew 2009-09-16 18:03:12


2.

Przydały by się zmiany.

LOl 2009-09-16 21:17:36


3.

jakie zmiany???????????niech wezma dzieci z podwórka ale niech wybiorą tych co nie wiedzą co to piłka nożna

smakosz 2009-09-16 22:28:21


4.

Jakby klub szukał zawodników to by znalazł bo naprawde wielu moze by chcialo grac,ale nikt ich nie szuka,nie pyta i tak dalej..................

Reszel 2009-09-17 13:42:41


5.

hehe klub by dużo chciał a w zarządzie są osoby które nie wiedzą kto w orlętach gra

dddddd 2009-09-17 14:58:31


6.

Orlęta mnie nie chcą,,Leo mnie też nie chciał.. ehh ;((

opop 2009-09-17 15:44:51


7.

Jest wiele osób które mogłyby grać,ale przecież Trenerzy i tak dalej są od tego,przecież ja szukać i zachęcać tych ludzi nie będe aby chodzili na treningi i grali,ci którzy nie chodzą na treningi dam sobie ręke uciąć ze jakby ich zebrać to by wygrali z pierwszą 11 Orlęciaków....

Reszel 2009-09-17 16:01:59


8.

własnie to jest bez sensu,trener wystawia ciagle tych samych<mowa o seniorach> a oni co grają ? nic,zamiast dać szanse mlodszym. Ale trener co ? w czasie meczu jedna zmiana max i jak zawsze ten sam zawodnik wchodzacy ;]

koopp 2009-09-17 20:11:39


9.

Cienko śpiewacie, macie najlepszego trenera w Polsce.Uszanujcie to.Trener sam nic nie zrobi jak mu nie będzie pomagał zarząd i gmina.

kaka 2009-09-18 06:04:57


10.

Orły do boju.Niech żyje trener.Powodzenia.Jeszcze przyjdą dobre czasy dla piłki nożnej.Zamiast krytykować niech każdy coś zrobi w kierunku pomocy naszym Orłom.Jeżeli władze zobaczą, że Kibice widzą ich bierność to może w końcu coś zrobią.Niech każdy Kibic zrobi coś dla swoich Orłów i zamiast krytyki przyniesie im wsparcie.Tylko tak można zbudować drużynę.

kibic 2009-09-18 06:47:58


11.

Tak jasne,zara ją zbudujesz. ZERO GRANIA,ZERO KIBICOWANIA. Gdyby zarząd zaimował się niech ja to tak powiem po fachowemu SKAUTINGIEM i pytał dobrze grających chłopaków co i jak to kiedy wytrenuje się dobrą drużynę wtedy w Reszlu piłka może znów odżyć jak kiedyś to było.

Reszel 2009-09-18 07:19:42


12.

Próba zmian już była ,był młody obiecujący trener który obecnie osiąga dobre wyniki w Granicy Kętrzyn.W "granicy" zdobył uznanie a w Reszlu no cóż beton i beton.Może to była szansa nie wiem, aż takim znawcą nie jestem. Ps "Kibic"jak według Ciebe pomóc orłom proszę o konkret ! Chyba nie chodzi Ci o płacenie 4 zł za wypicie piwka w śród wspaniałych kibiców.

pia 2009-09-18 09:12:46


14.

Każdy zna realia,i wie,że kiedyś Orły grały w III lidze czy w PP z dobrymi wynikami,ale myśle,że i tak i tak nie spadniemy,a trzeba szukać młodzieży i dawać im więcej szans,a nie angażować starszych zawodników z innych klubów, młodzi z polotem dali by rade w okręgówce,ale należy na nich stawiać. Przecież nie musi być Juniorów starszych w lidze wojewódzkiej,bo to dodatkowe wydatki,a należy im dawać szansę w Seniorach. i więcej osób gra sobie aby tylko na podwórku niż iść na trening i cieszyć się grą w piłkę,bo na treningu nie nauczysz się techniki tak jak na podwórku.

Reszel 2009-09-18 11:13:39


15.

zawodników dobrych mamy wystarczy przyjść na trening myślę że jaka postawa trenera taka postawa drużyny ;) czasy się zmieniają piłka idzie do przodu może trener zapomniał o tym? teraz taktyka jest najważniejsza a nie piłka do przodu i biegnij

fdfffff 2009-09-18 11:44:51


16.

Gadanie że w Reszlu znalazłoby się 11 takich osób które ograją Orlęta jest śmieszne bo mogę postawić na to cały majątek że takich osób tu nie znajdziesz. Należy zrozumieć że klub z takiego małego miasta jak reszel boryka się z masą problemów. Przykładem może być choćby emigrowanie młodzieży do większych miast. Obecnie w drużynie Orląt gra wiele młodych zdolnych chłopaków ale część z nich zagra jeszcze 1 sezon góra 2 i o piłce zapomni bo pójdzie na studia czy wyjedzie za chlebem z Reszla. W ciągu 3 ostatnich lat przez Orlęta przewinęło się z 40 osób. Problemem jest stabilizacja składu. Nie wiadomo czy w przyszłym sezonie nie będzie trzeba wymienić nawet 5 zawodników. Klub ratuje się transferami z innych zespołów Biskupiec czy Kętrzyn. Fakt jest że transfery nie koniecznie w znaczący sposób wpływają na zespół ale w klubie gdzie grają amatorzy za darmo nigdy nie będzie osiągał takich wyników jak tam gdzie jakiś pieniądz krąży między zawodnikami. Proste.

Orlęciak 2009-09-19 10:44:36


17.

Więc trzeba by było zorganizować mecz Orlęta Reszel - Reprezentacja Reszla. i tyle......................

JJJ 2009-09-19 14:10:06


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble