wróć do tematów forum

Odśnieżanie......

Komentarz

toja. 03-12-2010 godz 11:42

Na ulicy CHROBREGO w ogóle nie można wyjechać samochodami tyle jest śniegu że samochody sie zakopuja! PROSZE O ODSNIEZENIE ODPOWIEDNIE WLADZE !

1.

Na górce za parkiem jest za mało śniegu i nie mogę sobie pojeĽdzić na sankach. Proszę odpowiednie władze o naśnieżenie . :))). I jeszcze poprosiłbym te władze o zrobienie lodowiska, bo chętnie pojeĽdziłoby się na łyżwach.

mieszkancy 2010-12-03 11:46:01


2.

Prosze odpowiednie władze o przeczyszczenie mózgu osobie powyżej.

wwlw 2010-12-03 11:59:28


3.

prosze odpowiednie władze o zrobienie Euro2012 w Reszlu.

ho ho ho 2010-12-03 14:18:04


4.

Musimy pochwalić się gospodarnością w naszym mieście przed odwiedzającymi hale sportową sędziami. Na pewno nie widzieli takich ilości śniegu na chodnikach i ulicy jak wygląda to w naszym mieście. Pozdrawiamy służby, które powinny pójść do restrukturyzacji

bobo 2010-12-04 10:04:22


5.

To dawać śnieg spod Gimnazjum za park :D

solid_strikes_again 2010-12-04 20:24:52


6.

Co roku to samo.Zawsze o tej samej porze roku przychodzi zima.Nadszedł czas by zrobić z tym porządek.Należy na rogatkach miasta postawić znaki "zakaz wstępu dla zimy" i postawić naszego strażnika miejskiego.Należy jeszcze potem zlikwidować jesień bo deszcz,bo liście ,wybić wrony bo kraczą,psy bo s....ją i szczekają,koty bo miauczą,ptaki bo śpiewają,słońce bo jest dokuczliwe i co tam jeszcze komu przeszkadza wedle listy życzeń i zażaleń.I ogłosić Reszel miastem szczęśliwych ludzi.Amen.

kotek 2010-12-05 08:24:27


7.

Proszę odpowiednie władze o odśnieżenie placu przed moim garażem,bo nie mogę nigdzie wyjechać...Czy chcecie abym nie wyjeżdżał aż do wiosny? ale jesteście niedobrzy:) p.s Wczoraj byłem w Giżycku,wcale nie jest lepiej a może nawet gorzej jak u nas.

patriot 2010-12-05 11:55:48


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble